У Києві пройде концерт "​Таємниці старого Відня"

У столиці відбудеться концерт для дітей та дорослих з елементами інтерактиву.

Найвідоміший український класичний проект – камерний ансамбль «Артехатта» під керуванням Мирослави Которович готує чудову подію до Дня народження Вольфганга Амадея Моцарта – концерт для дітей та дорослих «Таємниці старого Відня»! Це концерт проекту Класика Плюс, який відбудеться 26 січня у Будинку Архітектора. Під час концерту відбудуться елементи оркестрового інтерактиву – маленькі слухачі спробують зіграти з оркестром! Також, на дітей чекають сюрпризи від театру пантоміми "Plastic On".

Під час концерту прозвучать відомі твори віденських класиків, такіяк «Дитяча симфонія» Гайдна, «Анна полька» Штрауса, «Аве Марія» Шуберта та інші чудові музичні шедеври. Агенція «Музичний сад» та неординарні молоді музиканти впевнені, що саме так потрібно відзначати День народження генія! Моцарт і його твори - це чудо, яке додає життю сонячних променів і яскравих емоцій!

Мирослава Которович – вагоме ім’я для української музики. Творчість скрипальки відома як в Україні, так і за кордоном - Мирослава має потужний концертний графік і купу творчих планів. Камерний ансамбль «Артехатта» з’явився 5 років тому і одразу зарекомендував себе як дуже цікавий музичний колектив з високим рівнем майстерності та артистизму. Їх проекти вирізняються цікавою режисурою та драматургією і неповторною авторською концепцією, що сприяло швидкому зростанню популярності.

Проект Класика Плюс - це серія заходів для усієї родини, де музика у виконанні провідних українських та іноземних музикантів,буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти навчатимуться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконаються у тому, що краса та любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!

26 січня 12:00

Будинок Архітекторів України

вул. Бориса Гринченка, 7

Квитки від 200 гривень

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Выходные под Новый год-2020: Сколько дней под отдых предусмотрел Кабмин

Правительство Украины еще в начале этого года предложило четыре выходных дня в Новый год – с 29 декабря 2019 года по 1 января 2020 годаОб этом говорится в постановлении ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как предупредить грипп и простуду

С приходом осени очень часто, к сожалению, приходит сезон болезней- простуда, грипп....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Латвии запретят выбрасывать одежду в мусор

В связи с новой директивой ЕС одежду, полотенца, простыни и другую текстильную продукцию запретят выбрасывать в общую кучу, только в специальные контейнеры или же ....

Загрузка...
Загрузка...