В Україні знову почала дорожчати картопля

В Україні вдруге за січень спостерігається ріст цен на картоплю. За останні декілька днів картопля в Україні подорожчала на 10%.

В Україні знову почала дорожчати картопля

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Інфо-Шувар.

Темпи зростання цін на ринку картоплі в Україні помітно прискорились. Від початку робочого тижня картопля на гуртових ринках подорожчала на 10%, її вартість сьогодні становить 6.5-7.0 грн/кг (0,19-0,22 EUR/кг).

Відзначається, що на даний момент мова йде про другу хвилю зростання ціни на картоплю протягом січня. Перед цим, суттєве подорожчання було зафіксоване одразу після Різдвяних свят. Головне ж зростання ціни розпочалось ще на початку листопада. Фактично від кінця осені до середини зими ціни на українську картоплю зросли більш ніж в 2 рази.

Рік тому картопля коштувала в 1,5-2 рази дешевше, ніж зараз і взагалі поточні ціни можна сміливо назвати рекордно високими, принаймні за останні 10 років. Втім, картопля все ще залишається найдешевшою позицією в українському овочевому «борщовому наборі».

Нагадаємо, лідером аграрного експорта в Україні стала соняшникова олія.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Кравчук розповів про обставини, за яких Україна відмовилася від ядерного арсеналу

Перший Президент незалежної України Леонід Кравчук розповів про обставини, за яких Київ відмовився від ядерної зброї, – це відбулося під загрозою санкцій США....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, кто больше всех зарабатывает в Украине в рабочей сфере

Появились цифры, которые позволяют понять, кто больше всех зарабатывает в Украине в рабочей сфере....

Загрузка...
Загрузка...