Тимошенко: Вірю в українців, вірю в Україну!

В київському Палаці спорту відбувся з’їзд партії «Батьківщина», де заявили про висунення в президенти Юлії Тимошенко.

- Їй відповідав десятитисячний зал столичного Палацу спорту. І не лише партійці-однодумці, а й вибагливі експерти, відомі політики, прості люди з усіх регіонів України, вчителі і лікарі, економісти і письменники, - заявила політолог Олександра Братущенко.

Її вразило те, з яким пієтетом, повагою і захопленням аудиторія слухала лідера «Батьківщини».

- З одного боку – це офіційний великий з’їзд партії, яка висуває свого кандидата на пост Президента. А з іншого – це форум єднання. Єднання навколо ідей, які виголошує кандидатка, навколо Нового курсу, який уже за півроку отримав широкий розголос у суспільстві, навколо прагнення зробити Україну сильною і незалежно, - прокоментувала Братущенко.

На її думку, те, що у «Батьківщині» з’їзд вирішили провести 22 січня – в День соборності, свідчить, що для Юлії Тимошенко тема об’єднання України є головною і беззаперечною.

- Тимошенко неодноразово наголошувала, що Україні для перемоги потрібна єдність. Адже й по лівий, і по правий берег Дніпра, і в столиці, і в далеких високогірних районах, і біля донбаських териконів, і на південних лиманах живуть українці, які люблять свою країну і хочуть зробити її кращою, заможнішою і щасливішою, - зазначила Братущенко.

Вона додала, що так само як українці живуть на тимчасово окупованих територіях Донбасу і в окупованому Криму, мріючи про те, що Україна знову стане єдиною. Не можна забувати ні про кого, ми маємо разом будувати нашу країну.

- Велика Україна – це моя мета, від якої я не відступлюся ані на крок! Саме тому я балотуюся сьогодні у президенти, - заявила Тимошенко.

Братущенко переконана, що особливий акцент лідер партії робить на відновлення територіальної цілісності. Вона запевняє: цього нова влада домагатиметься через посилення дипломатичного фронту, розширення переговорів до формату «Будапешт плюс» та створення модерної української армії за стандартами НАТО.

Лідер «Батьківщина» категорична: нині Україні потрібен реальний мир, а не його ілюзія. На Донбасі та в Криму живуть справжні українські патріоти, які чекають на звільнення своєї землі від ворога, додала вона: «Цих людей ми ніколи не зрадимо. І обов’язково повернемо Крим та Донбас до складу України».

Братущенко зазначила, що заклики Юлії Тимошенко до єдності звучать в антуражі наскрізь національної символіки. Вона доводить, що вже зараз є лідером країни. Та й прихильники вже звично вимовляють слова «президент Юлія Тимошенко».

- Вагому перевагу Юлія Тимошенко здобула послідовною працею. Ще на початку літа минулого року вона відкрито, публічно, на всю країну оголосила про створення Нового курсу України. На шести форумах кандидатка в президенти представила своє бачення економічного розвитку, соціальну доктрину, вирішення проблем еміграції, молодіжної політики, екології та інших нагальних для України проблем. Тимошенко залучила найкращих фахівців країни до розробки Нової Народної Конституції і Нового суспільного договору, до стратегії миру і безпеки, - запевнила вона.

Братущенко стверджує, що жінка на посаді Головнокомандувача – це цілком можливо! Юлія Тимошенко впевнено створює Воєнний кабінет, який вже упродовж кількох місяців крок за кроком формує стратегію миру майбутнього президента і військову доктрину держави. І згадує про наочні приклади – з європейського і українського минулого.

- Однією з найефективніших «головнокомандувачів» в історії України була княгиня Ольга – за весь час її правління Київська Русь не втратила жодного міліметру території, а лише приростала новими землями. Маргарет Тетчер, прем’єр-міністр Великобританії, яку я мала честь знати особисто, під час відомої Фолклендської війни у 1982 році, продемонструвала в десять разів більше розсудливості, мудрості та справжньої державної мужності, ніж уся чоловіча когорта англійської політики і міністерство оборони разом узяті, – нагадала кандидатка в президенти України.
- Я точно ніколи і за жодних обставин не розглядатиму війну як прибутковий власний бізнес. Все інше, що належить робити справжньому головнокомандувачу, я робитиму! Робитиму з високою відповідальністю, честю і професійністю, – запевнила Тимошенко.

Братущенко переконана, що на відміну від інших кандидатів у президенти, Тимошенко має обґрунтовану стратегію для України, конкретний, покроковий план дій, який цілком реально втілювати одразу ж після завершення виборів, не втрачаючи ані хвилини. І нарешті - соціальний захист – те, що хвилює кожного. І в цій царині у Тимошенко є свої «рецепти».

- За 5 років середня заробітна плата та пенсії в Україні мають досягнути рівня сусідньої Польщі. Це означає, що при моєму правлінні за 5 років доходи людей зростуть у 3,5 рази, - заявила лідер «Батьківщини».

Політик пояснила, що збирається втілити в життя програму довгострокового банківського мікрокредитування для молоді та середнього класу.

- Також у її соціальних пріоритетах - нова і сучасна реформа галузі охорони здоров’я з обов’язковим медичним страхуванням та доступне житло для всіх працюючих українців, - сказала Братущенко.

Лідерка «Батьківщини» також зачіпає тему – трудову еміграцію.

- Українці упродовж останніх років масово від’їжджають закордон, інтелект в катастрофічних масштабах покидає країну. Кількість населення стрімко скорочується. А отже, - вмирає генофонд нації. Страшно визнати, але сьогодні йде не просто про демографічну кризу, а про загрозу національній безпеці країни, - констатувала Братущенко.

Тимошенко пообіцяла передати програму нашого «Нового Курсу України»: «В кожну оселю, в кожну родину. Це – до виборів. А після виборів я зроблю так, щоб наш Новий Курс так само зайшов у кожну оселю і в кожну родину вже як результат нашої роботи для людей і для країни. Щоб кожному в Україні хотілося жити і працювати!».

- Представлена стратегія - амбітна, і тепер завдання Юлії Тимошенко - об’єднати навколо своїх ідей не лише експертне середовище, яке і так вже активно працює над її Новим курсом, а й переважну більшість українців. Гасло «Вірю в Україну» є стержнем політики Юлії Тимошенко як майбутнього президента, - запевнила Братущенко.

Вона фіналізувала, що цей заклик до людей – короткий, але змістовний, і головне – це візія в майбутнє, це надія, яка так потрібна зараз українцям. Це опора на власні сили, а не на міфічних рятівників з-за кордону. Це і впевненість у можливостях нашої держави вирватися з економічного провалля, а головне – це заклик громадян не стояти осторонь, а брати на себе відповідальність за майбутнє держави. Найвищу відповідальність – як свого часу під час зустрічі з Юлією Тимошенко наголосила Маргарет Тетчер.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые: причина старения в мутациях соматических клеток

Американские специалисты нашли клетки, в которых старение в организме ускоряется с возрастом....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Лікарняні по-новому: що означає для українців веденння Електронного реєстру

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацезд....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чиновник преміював дружину: отримав звинувачення у корупції

У Київській області чиновник преміював дружину і в результаті отримав звинувачення у корупції....

Загрузка...
Загрузка...