Українцям нагадали, що в нашій державі вже не діють радянські ГОСТи

З 1 січня 2019 року на території України вже не діють 90% радянських ГОСТів. Решта радянських ГОСТів втратять чинність з 1 січня 2022 року.

Українцям нагадали, що в нашій державі вже не діють радянські ГОСТи

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

Необхідність припинення дії на території України радянських ГОСТів визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Згідно з нею, у 2015 році ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»), яке виконує функції Національного органу стандартизації, були видані відповідні накази про скасування ГОСТів із втратою чинності протягом 2016-2018 років та з повною відмовою від них, починаючи з 1 січня 2019 року.

Всього мали бути скасовані 12090 радянських ГОСТів.

Протягом 2016-2018 років до Національного органу стандартизації надходили пропозиції щодо подовження термінів чинності деяких ГОСТів.

В результаті консультацій, Національний орган стандартизації ухвалив низку наказів, згідно з якими 1173 радянські ГОСТи залишаються чинними станом на 1 січня 2019 року. Такі ГОСТи діятимуть до 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, стало відомо, які продукти найбільше підробляють в Україні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сколько денег в следующем году уйдет на соцпомощь и пенсии

В проекте Госбюджета-2020 запланирован рост минимальной заработной платы от 4173 грн до 4723 грнБольше всего государственных средств запланировано выделить Пенсионном....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Мировая экономика начала значительно ослабевать

В Китае и восточной Азии объёмы импорта в 2019-ом году уменьшились....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Держстат: У Києві зростає зайнятість та скорочується безробіття

За даними Державної служби статистики України, столиця лідирує за рівнем зайнятості населення у працездатному віці (від 15 до 70 років) серед регіонів України....

Загрузка...
Загрузка...