​Команда Юлії Тимошенко домоглася скасували підняття тарифів на утримання будинків в Києві

Мешканцям 8,5 тисяч будинків Києва вдалося послабити тарифний тиск. Відтепер кияни платитимуть за утримання будинків та прибудинкової території відповідно до старих і законних тарифів.

Як розповів голова Центру захисту киян Віталій Нестор під час прес-конференції 18 січня в Києві, залишено без змін рішення від 06.07.2018 Окружного адміністративного суду міста Києва у справі №826/8441/17 за адміністративним позовом Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» до Виконавчого органу Київради про визнання протиправним та скасування розпорядження №668 від 06.06.2017 р. «Про встановлення тарифів та структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та внесення змін до деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради».

- Це означає, що тарифи мали б повернутися до тих, які були затверджені у липні 2017 року, –прокоментував Віталій Нестор.

Не дивлячись на скасування судом незаконного тарифу, суми в платіжках киян ростуть.

- До Центру захисту киян, ініційованого Юлією Тимошенко продовжують звертатися киян, які отримали квитанції із незаконно збільшеними тарифами тому ми об’єднали зусилля з ВГО СВЖУ на чолі з Олексієм Кучеренком та вже маємо перший результат, – додав очільник ЦЗК в Києві.

За словами Віталія Нестора, це мотивувало команду юристів ЦЗК розробити зручний шаблон заяви для полегшення процесу перерахунку оплати послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій аби змусити комунальників виконувати рішення суду. Шаблон заяви можна завантажити на сайті Центру захисту киян.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В ЕС рассказали, что хотят знать о ситуации в Украине

Получить информацию о реформах, которые проводит украинское правительство, хотят от министра иностранных дел Украины Вадима Пристайко главы МИД стан-членов ЕС....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В Киеве «скорая» с ребенком попала в ДТП: двое погибших

Два человека погибли, еще четверо - получили травмы в результате ДТП, которое произошло в Деснянском районе Киева вечером, в воскресенье, 13 октября....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как перейти на зимнее время без вреда для организма

Традиционно много лет подряд Украина переводит часы на зимнее и летнее время....

Загрузка...
Загрузка...