Стало відомо, наскільки за рік скоротилося населення України

На початок грудня населення України становило трохи більше 42 мільйонів. Таким чином населення України скоротилося більше, ніж на 200 тисяч, порівняно з груднем 2017 року.

Стало відомо, наскільки за рік скоротилося населення України

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на UA.NEWS.

Станом на1 грудня 2018 року загальна кількість населення становила 42 177 579. Цей показник на 208 тисяч нижчий, ніж за рік до цього.

У Держстаті зауважують, що в Україні зберігаються проблеми з природним приростом населення: кількість померлих продовжує суттєво перевищувати кількість новонароджених. Наразі це співвідношення складає 100 померлих на 58 новонароджених.

За період з січня по листопад 2018 року в Україні народилися 312,6 тисяч осіб проти 336,5 тисяч у 2017 році. Померли у 2018 році 535,1 тисяч осіб. У 2017 цей показник був 525,8 тисяч. У січні 2009 року, Держстат повідомляв, що населення України складає понад 46 мільйонів людей.

У Держстаті наголошують, що дані щодо окремих демографічних показників можуть не враховувати тимчасово окуповані території у Донецькій і Луганській областях, а також Крим і місто Севастополь.

Нагадаємо, Україна може отримати безвіз ще з 22 країнами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Латвии запретят выбрасывать одежду в мусор

В связи с новой директивой ЕС одежду, полотенца, простыни и другую текстильную продукцию запретят выбрасывать в общую кучу, только в специальные контейнеры или же ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Привычки, выдающие психическое расстройство

Большинство людей, вместо того, чтобы обратиться к специалисту, сваливают все на свой характер или привычки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Самые безопасные страны для женщин

Безопасней всего женщинам в Европе Рейтинг Women, Peace, and Security Index (WPS Index) составляется с 2017 года....

Загрузка...
Загрузка...