Біоінженери змогли виростити штучні кровоносні судини

За допомогою штучних кровоносних судин науковці планують досліджувати хворобу Альцгеймера, виникнення інсульту та перебіг онкологічних захворювань.

 Біоінженери змогли виростити штучні кровоносні судини

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Громадське.

Британські та австрійські біоінженери вперше штучно виростили кровоносні судини людини. Їхній експеримент у подальшому допоможе вивчати діабет та попереджати пов’язані з ним ускладнення.

Судини виглядають як тривимірна структура, вирощена зі стовбурових клітин. Експеримент проводили у чашці Петрі.

- Наші органоїди дуже схожі на капіляри людини, навіть на молекулярному рівні. Тепер ми можемо їх використовувати для вивчення захворювань судин безпосередньо на людських тканинах, - сказав доктор Інституту молекулярної біотехнології Райнер Віммер.

Судини пересадили мишам - і в їхньому організмі вони прижилися та перетворилися у повноцінні функціонуючі кровоносні судини та капіляри.

В основному досягнення учених повинно допомогти у лікуванні діабету. В межах дослідження судини вже уміщували в діабетичне середовище. Також за допомогою експерименту вони зможуть вивчати хворобу Альцгеймера, інсульту та навіть рак.

Нагадаємо, спростували користь відомого засобу боротьбі зі старінням.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дженнифер Энистон побила рекорд герцогов Сассекских и попала в Книгу рекордов Гиннеса

А всё благодаря Instagram-аккаунтуВо вторник, 15 октября, голливудская актриса Дженнифер Энистон завела свой Instagram-аккаунт, который в первые же минуты начал стремительн....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Власти Испании отказались от переговоров с каталонскими сепаратистами

Протестующие в Барселоне возводят баррикады....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Гурт із США зняв кліп в українській тюрмі

Американський інді-поп-гурт зняв музичний кліп, у якому взяли участь 12 справжній ув'язнених, що проходили кастинг у Київській в'язниціПро це повідомляє UAinfo....

Загрузка...
Загрузка...