Амазонські дельфіни опинилися на межі вимирання

Амазонські дельфіни опинилися на межі вимирання через браконьєрів, забруднення водойм різноманітними відходами та будівництво гребель.

 Амазонські дельфіни опинилися на межі вимирання

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на cikavosti.com.

Амазонські прісноводні дельфіни (Inia geoffrensis) визнані вимираючим видом. В таку категорію вони були переведені в Червоній книзі Міжнародного союзу охорони природи та природних ресурсів

До цього дельфіни були в категорії вразливі види, тобто потребували моніторингу чисельності і темпу розмноження, а також заходи, які сприяють збереженню їх середовища проживання. Нова категорія означає, що кількість цих тварин дуже мала в природі, існує велика загроза середовищу їх існування.

Організація WWF спільно з іншими організаціями протягом року спостерігала за рожевими (амазонськими) дельфінами за допомогою супутникових датчиків.

- Ця нова категорія — це можливість зберегти річкових дельфінів, це заклик до того, щоб країни регіону зробили пріоритетом збереження цього виду і створили стратегічні механізми, щоб захистити природну спадщину, яку вони представляють, - йдеться в повідомленні WWF.

Дельфіни часто потрапляють у рибальські мережі. Їх також виловлюють і знищують рибалки за пошкодження мереж. Ще в 80-х роках минулого року ця практика була заборонена в цілому ряді латиноамериканських країн. Крім того, на популяцію дельфінів впливає будівництво гребель, сільськогосподарське і хімічне забруднення водойм.

Нагадаємо, вчені передрікають повне зникнення тигрів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

21 факт, який може врятувати ваше життя

Так, ми усі знаємо, якщо загориться одяг, то слід накинути ковдру, або впасти на землю та спробувати загасити полум'я....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как плюшевые игрушки помогают расти и развиваться малышам

Мягкая и приятная на ощупь плюшевая игрушка имеется у каждого малыша....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Две трети молодых китайцев-холостяков поддержали усиление надзора за сайтами знакомств

Большинство холостых молодых китайцев с недоверием относятся к информации, которую сообщают о себе пользователи сайтов знакомств, а также беспокоятся о приватнос....

Загрузка...
Загрузка...