Амазонські дельфіни опинилися на межі вимирання

Амазонські дельфіни опинилися на межі вимирання через браконьєрів, забруднення водойм різноманітними відходами та будівництво гребель.

 Амазонські дельфіни опинилися на межі вимирання

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на cikavosti.com.

Амазонські прісноводні дельфіни (Inia geoffrensis) визнані вимираючим видом. В таку категорію вони були переведені в Червоній книзі Міжнародного союзу охорони природи та природних ресурсів

До цього дельфіни були в категорії вразливі види, тобто потребували моніторингу чисельності і темпу розмноження, а також заходи, які сприяють збереженню їх середовища проживання. Нова категорія означає, що кількість цих тварин дуже мала в природі, існує велика загроза середовищу їх існування.

Організація WWF спільно з іншими організаціями протягом року спостерігала за рожевими (амазонськими) дельфінами за допомогою супутникових датчиків.

- Ця нова категорія — це можливість зберегти річкових дельфінів, це заклик до того, щоб країни регіону зробили пріоритетом збереження цього виду і створили стратегічні механізми, щоб захистити природну спадщину, яку вони представляють, - йдеться в повідомленні WWF.

Дельфіни часто потрапляють у рибальські мережі. Їх також виловлюють і знищують рибалки за пошкодження мереж. Ще в 80-х роках минулого року ця практика була заборонена в цілому ряді латиноамериканських країн. Крім того, на популяцію дельфінів впливає будівництво гребель, сільськогосподарське і хімічне забруднення водойм.

Нагадаємо, вчені передрікають повне зникнення тигрів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые утверждают, что занятия спортом делают людей счастливее, чем их благосостояние

В ходе исследования группа ученых пришла к выводу, что регулярные занятия спортом и физические нагрузки дают людям больше положительных эмоций, чем их благосостоя....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У известной певицы на концерте украли плащ за "кучу денег"

Неприятное событие произошло с известной украинской артисткой Олей Поляковой в Северодонецке....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Какие стрижки станут модными летом 2019 года

Фешн-эксперты назвали 7 основных трендов в модных прическах 2019 года, которые будут особенно актуальны для теплой поры....

Загрузка...
Загрузка...