Стало відомо, де у Києві можна набрати освяченої води

де у Києві можна набрати освяченої води

Охочим набрати освяченої води на Водохреща необхідно зі своєю тарою підійти до водовозки, яка буде розташована у Гідропарку біля каплиці Хрещення Господнього 19 січня із 13:00.

Напередодні ж Водохреща традиційно готують автоцистерни, у яких розвозитимуть питну воду для освячення. Про це повідомили у ПрАТ АК «Київводоканал», інформують Новини Києва. Соцпортал.

- Кожна з водовозок проходить санітарну обробку: спочатку її дезінфікують, заповнюючи водою з хлором, а після промивають чистою питною водою, - зазначили у Київводоканалі.

Після цього представники лабораторій підприємства відбирають проби води з водовозки та відправляють на аналіз. Отримавши висновок, що якість води відповідає нормативним вимогам Державних санітарних норм і правил, автоцистерни відправляють на освячення.

Нагадаємо, у Києві вшанують пам'ять вбитих у Росії правозахисників.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Дефіцит прісної води: які країни опинилися у зоні ризику

17 країн, зокрема, Індія, Ізраїль і ОАЕ, ризикують у найближчому майбутньому зустрітися з дуже серйозним ризиком дефіциту води....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Появилось предположение, на сколько могут увеличить минимальную зарплату

Появилось предположение, на сколько и когда в Украине могут увеличить минимальную зарплату....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...