Сім криптобірж подали заявки на ліцензію

Сім криптобірж подали заявки на ліцензію

Агентство фінансових послуг Японії має затвердити або відхилити заявку, яку подали сім японських криптобірж, протягом двох місяців.

Про це зазначає Соцпортал з посиланням на cryptota.

Отримання ліцензії японського регулятора – досить тривалий процес, який в цілому займає до шести місяців. Спочатку компанія повинна заповнити анкету, в якій понад 400 різних пунктів і питань. Після цього агентство зв’язується з компанією для перевірки різних пунктів заявки, в тому числі, бізнес-плану, системи управління, вжитих заходів щодо комп’ютерної безпеки, а також з протидії відмивання грошей і фінансування тероризму.

З метою перевірки представники регулятора особисто відвідують офіси компаній. Фаза перевірки даних заявки займає близько чотирьох місяців і, в разі її успішного проходження, заявка офіційно реєструється в FSA. Регулятор приймає рішення про видачу ліцензії протягом двох місяців.

Представники FSA розповіли, що на зараз 21 компанія проходить першу фазу перевірки даних, а сім криптовалютних бірж знаходяться в очікуванні схвалення або відхилення заявки. Таким чином, протягом двох місяців в Японії може з’явитися сім нових ліцензованих криптовалютних фірм.

Нагадаємо, в Єллоустонському парку прокинувся супервулкан.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чоловік побив дружину і вона померла у лікарні

У Кривому Розі під час родинної сварки чоловік декілька разів вдарив дружину по голові....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Києві обмежать рух Столичним шосе

У Києві через проведення ремонту дорожнього покриття на деякий час обмежать рух Столичним шосе....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Нафтогазі України погодилися знизити ціну на газ для населення

У Нафтогазі України прийняли рішення щодо зниження з першого травня ціни на газ для населення до 8,20 гривень за кубометр....

Загрузка...
Загрузка...