Киян закликали підтримати культовий столичний кінотеатр

Київські новини, новини Києва

Депутат від фракції «Батьківщина» у Київраді Олександр Поживанов розповів, як захистити культовий кінотеатр Києва від занепаду.

Як повідомляла прес-служба київської міської парторганізації, кінотеатр «Київ» під загрозою – 4 січня 2019 закінчився термін дії договору оренди кінотеатру, що знаходиться в комунальній власності та вже протягом тривалого часу перебуває в користуванні ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ».

- Є ризик, що будівля може перейти до управління комунального підприємства «Київкінофільм». А з огляду на останні закриття столичних кінотеатрів «Україна» та «Кінопанорама», громада стурбована, що «Київ» може спіткати така ж доля. В зв’язку з цим, Олександр Поживанов заявив про наміри захищати кінотеатр «Київ» на підставі ст. 13 закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та закликав громадян долучатися до акцій захисту, - передають Київські новини. Соцпортал.

- Кожний громадянин має право підписати петицію на сайті електронних петицій Київради та максимально поширити інформацію про поточну ситуацію. Зараз кінотеатр потребує буд-якої підтримки з боку громади, – розповів Олександр Поживанов.

В свою чергу, депутат вже підготував проект рішення на ім’я Віталія Кличка, що спрямований на збереження кінотеатру й продовження роботи його команди.

Крім того, нагадаємо, що за словами депутата, цей опалювальний сезон - остання віха співпраці Києва з монополістом "Київенерго" в тому вигляді, як це було останні роки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В США во время земляных работ нашли мастодонта

В США во время проведения земляных работ на одной из местных ферм рабочие случайно наткнулись на окаменелости мастодонта, который по мнению ученых мог весить почт....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На пороге второго Чернобыля: "Остановите Е 40!"

Проект Е 40 Международный....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...