Стало відомо, кого Україна підтримає на виборах Генсека Ради Європи

Більшість членів української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи на виборах Генерального секретаря РЄ будуть підтримувати представника Литви Андріаса Кубіліуса.

Про це повідомляє УНН з посиланням на голову української постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимира Ар’єва, передає Соцпортал.

Стало відомо, кого Україна підтримає на виборах Генсека Ради Європи

- Більшість української делегації давно визначилась – ми підтримуємо кандидатуру Андріаса Кубіліуса, колишнього прем’єра Литви і автора проекту плана Маршала для України”, - повідомив Ар’єв у Twitter.

На посаду Генерального секретаря огранізації претендують четверо кандидатів. Комітет міністрів проведе співбесіду з чотирма кандидатами з кожним окремо у березні 2019 року і визначить остаточний список кандидатів, який буде переданий Парламентській асамблеї Ради Європи. Потім ПАРЄ приступить до виборів наступного Генсека РЄ, які повинні відбутися у червні 2019 року. Мандат нового Генсека РЄ розпочинається 1 жовтня 2019 року, відзначили в Раді Європи.

Нагадаємо, ріст інфляції в Україні стимулювало підвищення заплат.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Отец Гандзюк выступил с обвинением в адрес Порошенко

Отец Екатерины Гандзюк обвинил Петра Порошенко в способствовании изъятию доказательств в деле о ее убийстве....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Кличко рассказал, когда могут построить метро на Троещину

Построить линию метро на Троещину можно будет не ранее, чем через 3-5 лет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як заощадити воду вдома?

Економія витрат води в побуті - важлива тема, яку слід вивчити, якщо бажаєте раціонально витрачати заощадження і в кінці місяця не віддавати останню копійку за опла....

Загрузка...
Загрузка...