Укрзалізниця стала перевозити більше пасажирів до Європи

Найбільш популярними напрямками є польські міста Перемишль та Варшава. Потяги до цих міст завантажені майже на 100%.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Укрзалізниця стала перевозити більше пасажирів до Європи

У 2018 році Укрзалізниця перевезла у напрямку Європейського Союзу 676 тисяч пасажирів, що майже у 2 рази більше відповідного показника 2017 року, коли мандрувало 369 тисячі пасажирів. Також у минулому році на 7,2% збільшилась кількість перевезених пасажирів у внутрішньому сполученні. Про це розповів керівник Укрзалізниці Євген Кравцов під час засідання Кабінету Міністрів України.

- Наразі спостерігаємо стрімкий розвиток міжнародного залізничного сполучення з країнами ЄС. Це стало можливим завдяки політиці Укрзалізниці дотримуватися балансу гідного рівня комфорту та лояльних тарифів. Компанія впевнено конкурує з авто- та авіатранспортом у пасажирських перевезеннях до близького зарубіжжя, – прокоментував Євген Кравцов.

Зокрема, у новому графіку руху пасажирські поїзди курсують до низки важливих туристичних та бізнесових центрів Європи: Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухареста, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інших. Загалом у міжнародному напрямку курсує 40 поїздів, із них 20 – до країн Європи. Найпопулярніші напрямки до Варшави та Перемишля: поїзди завантажені на 90 %.

Відзначається, що наприкінці минулого року розпочали курсувати у складі поїздів № 749/51-52/750 безпересадковий вагон Київ – Вроцлав, поїзд № 33/34 Мукачево – Будапешт, міжнародний поїзд № 32/31 «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига.

Нагадаємо, стало відомо, скільки пасажирів обслужив аеропорт Бориспіль.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Туман на дорогах: как себя вести водителям

Туман на дорогах может стать причиной попадания в ДТП, так как движение на автомобилях при ограниченной видимости существенно повышает рискО том как вести себя на ....

Це може бути цікавим

Эверест покрылся кустарниками

На подходах к ледникам Эвереста за последние 25 лет стало гораздо больше кустарников и травы Об этом пишет The Guardian....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Організація із захисту прав тварин PETA передала понад 200 шуб сирійським біженцям

Шуби були пожертвувані людьми, хто усвідомив неправильність вбивства тварин заради хутраПро це повідомили в PETA....

Загрузка...