Для годинника Apple розробили ремінець-хамелеон

Для годинника  Apple розробили ремінець-хамелеон

Бюро з патентів і товарних знаків США видало компанії Apple майже півсотні патентів, у тому числі — патент на ремінець-хамелеон для розумних годинників.

Його конструкція включає повнокольорові світлодіоди і трубчасті розсіювачі. Кольором кожного світлодіода користувач зможе управляти незалежно, розфарбовуючи ремінець на свій смак, зазначає Соцпортал з посиланням на itechua.

Цікавим варіантом застосування такого ремінця є підгонка за кольором під інші аксесуари і предмети одягу. Для цього користувачеві досить буде сфотографувати аксесуар або предмет одягу, щоб отримати зразок кольору, після чого додаток намагатиметься відтворити максимально близький відтінок за допомогою світлодіодів в ремінці.

Описані ремінці для годинників можуть бути еластичними і мати різні механізми кріплення до годинника і застібки для кріплення годин на зап’ясті користувача. Крім того, за задумом авторів винаходу, ремінець може включати різні датчики, наприклад, датчики світла, звуку, руху, біометричні датчики і т.п.

Нагадаємо, у Києві жителі зносять на утилізацію перші новорічні дерева.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Легко ли быть швейцарским Самиклаусом

Стать швейцарским Дедом Морозом или «Самиклаусом» очень нелегко, для этого артистам этого оригинального жанра приходится посещать даже специальные курсы повышен....

Це може бути цікавим

Как распознать рак глаза

Это редкое, но крайне опасное заболевание Немецкие медики поясняют, что существуют два вида рака глаза: ретинобластома и хориоидальная меланома, об этом пишет журн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Загрузка...