Запрацював сервіс грошових переказів на блокчейні

Запрацював сервіс грошових переказів на блокчейні

Сервіс міжнародних грошових переказів з використанням блокчейну дозволяє здійснювати перекази коштів у режимі реального часу.

Новий сервіс запустила дочірня компанія пакистанського телекомунікаційного гіганта Telenor Microfinance Bank у Малайзії, зазначає Соцпортал з посиланням на cryptota.

Нова служба, як повідомляється, спрямована на значне збільшення швидкості та ефективності грошових переказів між Малайзією і Пакистаном.

За словами старшого віце-президента Telenor Financial Services, жителі Пакистану, що працюють в Малайзії, надсилають додому близько $1 млрд. Новий сервіс дозволяє здійснювати грошові перекази в режимі реального часу, одночасно усуваючи посередників і відстежуючи кошти клієнтів.

За словами Таріка Баджва, керуючого Державного банку Пакистану, грошові перекази склали понад 6% ВВП, що еквівалентно понад 50% торгового дефіциту країни, 85% експорту і більше третини імпорту протягом фінансового року 2017-2018.

Нагадаємо, Гройсман розповів, наскільки має зрости економіка України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Когда отмечают Яблочный спас

19 августа православные христиане отмечают Яблочный Спас или Второй Спас и Преображение Господнее....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Amazon буде жертвувати зайві товари на благодійність

Нерозпродані або зайві товари, які раніше просто знищувалися, тепер будуть перерозподіляти в благодійні організації Amazon запустив програму під назвою Fulfillment by Amazon....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Хто постраждав унаслідок смертельної пожежі у готелі в Одесі: назвали імена госпіталізованих

Тіла загиблих будуть досліджуватися в лабораторіях....

Загрузка...
Загрузка...