Запрацював сервіс грошових переказів на блокчейні

Запрацював сервіс грошових переказів на блокчейні

Сервіс міжнародних грошових переказів з використанням блокчейну дозволяє здійснювати перекази коштів у режимі реального часу.

Новий сервіс запустила дочірня компанія пакистанського телекомунікаційного гіганта Telenor Microfinance Bank у Малайзії, зазначає Соцпортал з посиланням на cryptota.

Нова служба, як повідомляється, спрямована на значне збільшення швидкості та ефективності грошових переказів між Малайзією і Пакистаном.

За словами старшого віце-президента Telenor Financial Services, жителі Пакистану, що працюють в Малайзії, надсилають додому близько $1 млрд. Новий сервіс дозволяє здійснювати грошові перекази в режимі реального часу, одночасно усуваючи посередників і відстежуючи кошти клієнтів.

За словами Таріка Баджва, керуючого Державного банку Пакистану, грошові перекази склали понад 6% ВВП, що еквівалентно понад 50% торгового дефіциту країни, 85% експорту і більше третини імпорту протягом фінансового року 2017-2018.

Нагадаємо, Гройсман розповів, наскільки має зрости економіка України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленский и Россия: что будет с Донбассом

Что будет делать новый Президент Украины Владимир Зеленский с оккупированным Россией Донбассом?Об этом сообщает CNN, передает Соцпортал со ссылкой на перевод стать....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві нагородили дебютантів Дитячого віденського балу

25 квітня о 17 00 в Українському домі (вул....

Загрузка...
Загрузка...