Запрацював сервіс грошових переказів на блокчейні

Запрацював сервіс грошових переказів на блокчейні

Сервіс міжнародних грошових переказів з використанням блокчейну дозволяє здійснювати перекази коштів у режимі реального часу.

Новий сервіс запустила дочірня компанія пакистанського телекомунікаційного гіганта Telenor Microfinance Bank у Малайзії, зазначає Соцпортал з посиланням на cryptota.

Нова служба, як повідомляється, спрямована на значне збільшення швидкості та ефективності грошових переказів між Малайзією і Пакистаном.

За словами старшого віце-президента Telenor Financial Services, жителі Пакистану, що працюють в Малайзії, надсилають додому близько $1 млрд. Новий сервіс дозволяє здійснювати грошові перекази в режимі реального часу, одночасно усуваючи посередників і відстежуючи кошти клієнтів.

За словами Таріка Баджва, керуючого Державного банку Пакистану, грошові перекази склали понад 6% ВВП, що еквівалентно понад 50% торгового дефіциту країни, 85% експорту і більше третини імпорту протягом фінансового року 2017-2018.

Нагадаємо, Гройсман розповів, наскільки має зрости економіка України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Призупинено виплату лікарняних і декретних

20 листопада 2019 року Фондом соціального страхування України вимушено призупинено перерахування коштів для виплати лікарняних, допомоги по вагітності та пологахПр....

Це може бути цікавим

«Грэмми 2020»: Номинанты

Комиссия Академии наконец проголосовала за шорт-лист номинантов на получение главной музыкальной премии года....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В приложениях для камер от Google и Samsung нашли серьёзную уязвимость

Специалисты по кибербезопасности из компании Checkmarx обнаружили серьёзную уязвимость в приложениях «Google Камера» и Samsung Camera....

Загрузка...