Українці зможуть обміняти валюту на пошті

Українці зможуть обміняти валюту на пошті

Нацбанк розширив перелік своїх послуг. Відтак купувати і продавати іноземну валюту із січня 2019 року ожна буде у поштових відділеннях.

Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу регулятора, зазначає Соцпортал.

- В рамках переходу до нової ліберальної системи валютного регулювання, передбаченої Законом України „Про валюту і валютні операції“, Національний банк України надав можливість населенню України купувати і продавати іноземну валюту не лише в банках і пунктах обміну валют небанківських фінансових установ, а й у поштових відділеннях, — зазначило офіційне інтернет-представництво банку.

Із січня 2019 року оператори поштового зв’язку отримають ліцензію на здійснення валютних операцій за деяких умов. Серед яких, наявність не менше 50 структурних підрозділів, розташованих на території від 50% областей України, отримання не менше ніж 50% доходів від діяльності у сфері надання послуг поштового зв’язку, відповідності вимогам до фінансового стану тощо.

Нагадаємо, стало відомо, де можна заробити 130 тис доларів у місяць.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевские власти отчитались о ходе ремонта Шулявского моста

Ремонт Шулявского путепровода в Киеве продолжается, ведуться переговоры о сносе расположенного рядом с будущей развязкой цеха закрытого завода....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Субсидию на отопительный сезон начислять несмотря на бабье лето

С 15 октября начнется зачисление субсидий на оплату услуг с учетом календарного старта отопительного сезона....

Загрузка...
Загрузка...