ЄС виділив Україні більше 100 мільйонів євро на проекти з енергоефективності

Загалом, на реалізацію багатьох проектів та програм протягом наступних 5 років Україна отримала від Євросоюзу майже 300 мільйонів євро.

Про це повідомляє Finance.ua з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі, передає Соцпортал.

ЄС виділив Україні більше 100 мільйонів євро на проекти з енергоефективності

Україні виділили фінансову допомогу ЄС у розмірі 272,5 млн євро на 2019-2024 роки, з яких 104 млн євро – на підтримку енергоефективності.

Крім того, за даними МЕРТ, 55,5 млн євро піде на підтримку державного управління фінансами для України, 37 млн євро – на підвищення потенціалу органів державної влади України щодо виконання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі, 58 млн євро – на підвищення ефективності реформ в сфері професійно-технічної освіти в Україні.

Ще 18 млн євро, за даними відомства, будуть використані для професійних обмінів та короткострокового професійного стажування у країнах-членах ЄС.

Нагадаємо, киянам повернули 4 мільйон гривень за неякісні комунальні послуги.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые утверждают, что занятия спортом делают людей счастливее, чем их благосостояние

В ходе исследования группа ученых пришла к выводу, что регулярные занятия спортом и физические нагрузки дают людям больше положительных эмоций, чем их благосостоя....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Украинцам напомнили, как следует распоряжаться монетизированными субсидиями

Субсидию, которую с весны 2019 года начали выдавать "живыми деньгами", нельзя тратить на свое усмотрения до оплаты коммунальных услуг....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В мире не хватает женщин: стало известно, сколько

В мире не хватает женщин....

Загрузка...
Загрузка...