Українському режисеру Сенцову вручили премію Сахарова

Режисеру Олегу Сенцову в Страсбурзі вручили премію імені Сахарова.

Олег Сенцов

Під час церемонії 12 грудня зачитала листа від Сенцова його сестра Наталія Каплан, яка і отримала за нього нагороду, передає Соцпортал з посиланням на 1NEWS.

- Андрій Сахаров це безумовно людина, на яку варто рівнятися, і ставати навіть десь трохи поруч із ним — це занадто велика честь для мене: він дуже високо підняв планку освіченості й таланту, інтелігентності та вихованості, гідності і гуманізму, – зачитала Каплан.

- Але я сподіваюся, що я ще зможу, встигну щось зробити для того, щоб відчути, що я заслужив цю винагороду, – додав Сенцов у своєму зверненні.

Він також заявив, що історія з часом розставить все по місцях і той, кого раніше переслідували і зневажали, після смерті посяде гідне місце в світовій історії, і його ім’ям почнуть називати вулиці, кораблі, премії.

У російській в’язниці Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів в Росії та на окупованих нею територіях. Однак через 145 днів він припинив голодування.

Нагадаємо, сьогодні ввечері до Києва почнуть запускати вантажівки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Відходи в Україні хочуть зробити об'єктом права власності

Продукти життєдіяльності людини та підприємств зобов’яжуть збирати роздільно, а для моніторингу за виконанням цих правил створять спеціальний орган....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Маршрут к Борисполю получит новый украинский поезд

К концу года железнодорожный маршруту от столичного вокзала к аэропорту "Борисполь" получитновый поезд украинского производства....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Загрузка...
Загрузка...