Стало відомо, як працюватимуть банки у новорічно-різдвяні свята

як працюватимуть банки у новорічно-різдвяні свята

Національний банк України визначив порядок роботи фінансових установ на час свят.

Про це йдеться на сайті регулятора, передає Соцпортал.

Як зазначається, 27, 28 грудня 2018 року система електронних платежів (СЕП) працюватиме в режимі продовженого банківського дня – на 2 години. Пізніше, 29 грудня 2018 року, до 13.00 у СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до НБУ та органів Державної казначейської служби України. Так, НБУ та органи Держказначейства можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15.00.

Також 30, 31 грудня 2018 року, 1, 5, 6 та 7 січня 2019 року СЕП, система електронної пошти НБУ, депозитарій Центробанку, Система СЕРТИФ, Автоматизована інформаційна система «Реєстр договорів з нерезидентами 2» не працюватимуть.

Натомість, 2 січня 2019 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться. Після чого, 3, 4 та з 8 січня 2019 року СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

Банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів у святкові дні.

Нагадаємо, в Індії зіграли найдорожче весілля (відео).

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Гройсман озвучил приоритеты для Украины в 2019 году

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман назвал приоритетами работы Кабинета Министров на 2019 год экономическое развитие, развитие человеческого капитала, безоп....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве автомобиль сбил военного ВСУ

В Киеве в Деснянском районе на участке дороги, который соединяет Броварской проспект и село Зазимье, водитель Renault сбил военнослужащего ВСУ....