Відомий спортсмен проведе у Києві семінар із скандинавської ходьби

7,8,9 грудня 2018 року в місті Києві відбудеться освітній семінар з підготовки інструкторів зі скандинавської ходьби за міжнародною ліцензією ONWF. Тренером викладачем семінару виступить Марко Кантанева - президент міжнародної федерації ONWF, магістр спортивних наук (Фінляндія), засновник скандинавської ходьби, повідомляє Соцпортал.

Пройшовши навчання на семінарі, за методикою Original Nordic Walking (ONW), учасники зможуть приєднатися до найбільшої спільноти тренерів і любителів скандинавської ходьби в усьому світі. Тренери отримають активну підтримку клубу, що представляє федерацію в Україні (Let’s Go) і федерації ONWF.

Хто може стати учасником семінару?

Будь-яка людина, що веде здоровий спосіб життя або хоче його вести, або цікавиться новими методами профілактики захворювань і підтримки здоров'я та гарної фізичної форми. Людина, яка хоче просувати здоровий спосіб життя за допомогою скандинавської ходьби. Вік не має значення.

В рамках семінару учасники можуть отримати членство та ліцензію інструктора міжнародної федерації, що відкриває можливості для проведення занять за єдиними стандартами в усіх країнах світу.

Підготовчий семінар це один з етапів розвитку скандинавської ходьби в Україні. Це дозволить в 2019 році в у квітні провести Міжнародний Кубок зі скандинавської ходьби, один з кубків, що також будуть відбуватися в Європі.

Також відбудеться круглий стіл за участю регіональних представництв і президента міжнародної федерації скандинавської ходьби щодо розробки стратегії розвитку скандинавської ходьби в Україні на період 2019-2020 роки.

Довідка: ONWF – Original Nordic Walking Federation, міжнародна федерація, що заснована в 1997 році у Фінляндії Марко Кантанева. Федерація розвиває рух скандинавської ходьби в усьому світі з метою збереження повноцінного здоров'я людей і об'єднання їх ідеєю здорового способу життя. На даний момент в світі 14 мільйонів людей ходять зі скандинавськими палицями.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Науковці випадково виявили унікального чорного пінгвіна (відео)

Науковці під час зйомок документального серіалу виявила чорного пінгвіна, який з великою долею ймовірності може бути єдиним на планеті....

Це може бути цікавим

Илон Маск создал опасный искусственный интеллект

Компания Илона Маска OpenAI разработала новый искусственный интеллект, который способен генерировать тексты беспрецедентно высокого качества....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Курс на НАТО и ЕС окончательно закреплен: Президент подписал изменения в Конституцию

Об этом он заявил сегодня, 19 февраля на заседании Верховной Рады, передает Соцпортал со ссылкой на Громадьске....

Загрузка...