В Україні знову подорожчають м’ясо та молоко

На думку експертів подорожчання м’яса зумовлене скорочення поголів’я худоби та африканської чумою свиней. Загалом, очікується, що ціни на молоко та м’ясо зростуть на рівні 2%.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

В Україні знову подорожчають м’ясо та молоко

До кінця року ми очікуємо зростання цін на молочну групу на 1-2%. М'ясо теж зросте на рівні цих відсотків, - повідомив виданню повідомив виконавчий директор Українського дискусійного клубу Олег Пендзин .

За його словами, зростання цін на молочні продукти в Україні обумовлене виключно сезонними причинами – переходом великої рогатої худоби з пасовищ у закриті приміщення й падіння надоїв.

При цьому економіст додав, що й по м'ясу наразі зберігаються тенденції росту цін, зумовлені скороченням поголів’я худоби, а також через збитки, пов’язані з африканською чумою свиней.

Водночас, як наголосив економіст, прогнозований ріст цін на м'ясо-молочну групу продуктів не стосується можливого більш суттєвого подорожчання харчів під час ажіотажного попиту за кілька днів до Нового року.

Нагадаємо, в Україні зменшилося виробництво свинини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Под Киевом незаконно торговали сжиженным газом

Прокуратура Киевской области пресекла нелегальную деятельность 7 автогазозаправочных пунктов на территории Ирпенского региона....

Це може бути цікавим

Киевские краеведы поделились фотографией "сельской" Троещины

Киевские краеведы из Клуба Коренного Киевлянина поделились фотографией Троещины 70-х годов прошлого столетия....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве установили эко-лавочку из переработанных пластмассовых крышек

В Киеве, на территории ВДНХ установили необычную лавочку....