​У Польщі відбувся триденний Східноєвропейський бізнес-форум

20-22 листопада 2018 року у Вроцлаві підприємці та менеджери Східної Європи і Середньої Азії зібралися на масштабний Східноєвропейський бізнес-форум, щоб дізнатися, як масштабувати наявний або відкрити новий бізнес на території Польщі та ЄС.

Про це повідомляє Соцпортал.

Це були 3 дні занурення у тему «Відкриття і розвиток бізнесу в Польщі» — 30 годин прикладної інформації від представників провідних польських компаній і ком'юніті підприємців-іммігрантів, Business Speed Dating, панельні дискусії та багато іншого.

У перший день форуму Ольга Зеркаль, співзасновник Ewigol Consulting, дала покрокову інструкцію відкриття бізнесу в Польщі та розповіла про умови його ведення. «Запуск бізнесу в Польщі — це хороша можливість розширити масштаби впливу вашої компанії, примножити прибуток, вийти на європейський ринок, а також, із часом, стати громадянином ЄС. Щоразу, коли до нас звертаються, ми вказуємо на всі переваги і всі нюанси, які потрібно врахувати при відкритті свого бізнесу в Польщі», — каже Ольга Зеркаль, співорганізатор Східноєвропейського бізнес-форуму. Інші спікери поділилися досвідом щодо специфіки відкриття банківського рахунку, отримання кредитів, лізингу і страхування для бізнесу та співробітників у Польщі.

Другий день був присвячений експорту та франчайзингу. Учасники дізналися, з чого почати експорт до Польщі, про стратегії виходу на польський ринок і крос-культурні особливості роботи із зарубіжними партнерами. А також про те, чим франшизи вигідні для старту бізнесу і як продавати їх у Польщі. У третій день форуму спікери поділилися маркетинг-стратегіями для стартапів і МСБ, стратегіями продажів та особливостями побудови відділу продажу для стартапів і МСБ.

Крім тематичних блоків із лекціями від експертів, гості форуму взяли участь у дискусії спікерів на тему «Які франшизи будуть популярними у найближчі 3 - 5 років у Польщі», розборі успішних кейсів із відкриття франшизи емігрантами. А також відбулася дискусійна панель «У які галузі варто інвестувати в Польщі?», на якій виступили експерти компаній GoldenMark, OVB, агентства з розвитку Агломерації Вроцлава (ARAW) та інші. Учасники отримали можливість познайомитися з потенційними бізнес-партнерами на Business Speed Dating і презентувати свою ідею / проект, отримавши якісний фідбек один у одного.

Нагадаємо, євроблях в Україні стало менше.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Курс на НАТО и ЕС окончательно закреплен: Президент подписал изменения в Конституцию

Об этом он заявил сегодня, 19 февраля на заседании Верховной Рады, передает Соцпортал со ссылкой на Громадьске....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

СБУ сорвала план РФ по срыву выборов "Белая балаклава"

Служба безопасности Украины предотвратила очередной план России, направленный на дестабилизацию ситуации в Украине и попытку сорвать предстоящие выборы президе....

Загрузка...