До 2022 року на виробництво зброї виділять мільярд гривень

виробництво зброї

Цільова програма на відновлення виробництва метальних зарядів і порохів реалізується через Міністерство економічного розвитку та торгівлі.

Програма передбачає поетапне виділення у найближчі роки коштів для закупівлі високоточних верстатів та іншого обладнання для серійного виробництва. Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на "Укроборонпром".

Зокрема, йдеться про більш ніж один мільярд гривень.

- Є програмне рішення, є контракти, є систематичне постачання обладнання на період до 2022 року. Наразі ми вирішуємо питання для того, щоб повністю оновити виробничий парк "Зірки" задля відновлення виробництва піроксилінових порохів, які будуть лежати в основі розробки та забезпечення всього потенціалу та обороноздатності України, – повідомив директор дивізіону високоточної зброї та боєприпасів Андрій Артюшенко.

Наразі вже опрацьовується оборонне замовлення у розмірі близько 80 млн грн, до виконання якого "Зірка" приступить навесні. Це пов‘язано із необхідністю дотримання технологій виробництва, зокрема температурних режимів.

Нагадаємо, в Україні затримали групу кілерів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Под Львовом украинские и голландские инвесторы построят завод

В городе Буске Львовской области с февраля начнут строительство производственного комплекса Feednova по изготовлению высокопротеиновых кормовых добавок и животных ....

Це може бути цікавим

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве из-за ДТП заблокировано движение трамваев

Движение трамваев № 1, 3, 15 и 18 заблокировано в Киеве утром в среду, 29 января....

Загрузка...