​Благополуччя українців – пріоритет соціальної політики Юлії Тимошенко, - експерт

Тимошенко, Новий курс

Повернення людині щастя, спокою, впевненості, віри в завтрашньому дні стає питанням національної безпеки держави, гарантією права нашої нації на буття.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила під час національного форуму «Нова соціальна доктрина», який відбувся в Києві 23 листопада, передають Київські новини. Соцпортал.

- За підсумками 2018 року Україна посідає 138 місце в рейтингу щастя нації. Це майже останнє місце. Окрім цього, більше 1 мільйон українців покинули рідні міста в пошуках кращої долі - закордон, - констатував політичний експерт Петро Охотін.

Під час виступу на форумі Тимошенко запропонувала план реальної підтримки українцям, які перебувають на заробітках за кордоном: «Зняти всі податки на перерахування грошей, направлення посилок для своїх родин».

Вона додала: Ми усунемо всі бар’єри. Ми дамо можливість повернутися додому нашим українцям та безперешкодно, чесно і ефективно вкладати гроші в бізнес в Україні. Так виглядатиме країна після президентських виборів.

Політичний експерт Охотін зазначив, що механізми вирішення гострих питань соціальної політики Тимошенко є реальними та перспективними.

- Держава має ростити професіоналів, яким буде цікаво розвиватися в Україні. Юлія Тимошенко запропонувала розглядати витрати на освіту не як соціальне благо чи тяжкий обов’язок, а як інвестиції у людський капітал, запоруку конкурентоспроможності держави та національної безпеки, - сказав Охотін.

За словами політика, нова влада запровадить комплексну програму підтримки молоді: через іпотечні кредити, без застави і першого внеску, мінімум на 10 років, з державним ринковим страхуванням. Фінансова допомога при народженні дитини складатиме 50 000 грн за кожного наступного малюка. Бізнес отримає можливість скористатися державними кредитами під низькі відсотки. Буде розроблена програма стимулювання створення робочих місць для того, щоб спочатку зменшити рівень трудової міграції з України, а потім мотивувати заробітчан повертатися на батьківщину. Ціна на український газ для населення буде знижена вдвічі у перші тижні після інавгурації нового Президента України.

Запропонована Тимошенко нова соціально доктрина базуватиметься на Новому суспільному договорові й Новій Конституції, які визначатимуть перелік прав та обов'язків громадян та держави і їхній взаємозв’язок.

- Новий економічний курс стане платформою для фінансового забезпечення та добробуту українців, бо лише розвинена економіка спроможна утримувати соціальну сферу на гідному рівні, - фіналізував Охотін.

Читайте також: Ціна на газ може стати соціальним детонатором цієї осені

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые оценили, насколько способность нравиться важна для мужчин и для женщин

Женщины придают большое значение способности расположить к себе к себе человек любого пола....

Це може бути цікавим

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Из Китая двумя рейсами эвакуируют украинцев

Из-за вспышки коронавируса в Китае авиакомпания Международные авиалинии Украины выполнит туда два рейса для эвакуации украинцев....

Загрузка...