Україна увійшла до трійки лідерів світових імпортерів секонд-хенду

Попереду нас лише такі країни, як Пакистан та Малайзія. На думку, експертів, обсяги імпортованого секунд-хенду рівнозначні втраті у державі 45 тисяч робочих місць.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Укрінформ.

Україна увійшла до трійки лідерів світових імпортерів секонд-хенду

- Понад 54 відсотки імпорту готової продукціїлегкої промисловості становлять товари секонд-хенду. Цей обсяг рівнозначний втраті щорічно 45 тис. робочих місць у державі. Україна минулого року зайняла третє місце у світі за обсягами імпорту секонд-хенду, попереду лише Пакистан і Малайзія, а після нас в десятці – Росія, Камерун, Гватемала, Кенія, Індія, Туніс, - розповіла президент-голова правління Асоціації підприємств легкої промисловості "Укрлегпром" Тетяна Ізовіт.

Вона зазначила,що населення України наразі справді збідніло, водночас зауваживши, що питання секонд-хенду існує вже не один десяток років. При цьому його безпечність ніхто не контролює, окрім того, під виглядом секонд-хенду доволі часто завозяться нові готові речі. Усе це створює неконкурентні переваги для його імпортерів порівняно з вітчизняними виробниками.

- Імпортери секонд-хенду, користуючись законодавчою можливістю безконтрольної торгівлі, вже не перше десятиріччя кажуть нам,що бідні пенсіонери не можуть собі дозволити нічого, окрім секонд-хенду. Але якщо всі платитимуть податки, то пенсіонери отримають гідні пенсії і зможуть купувати собі якісніші товари, - переконанаголова правління Укрлегпрому.

Нагадаємо, Узбекістан зупинив імпорт українського цукру.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

До Ради проходять п`ять партій - екзит-пол

Це «Слуга народу", "Опозиційнаплатформа - за Життя", "Європейська солідарність", ВО "Батьківщина" та "Голос"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Топ-7 замков и крепостей Украины

Эти загадочных и старинные сооружения сотни лет подряд привлекают к себе внимание, становятся излюбленным местом для путешествий и вдохновляют все новые и новые п....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Українські ліки експортуються до 81 країни - дослідження

2018 року продукція українських фармацевтичних компаній продавалася у 81 країні світу, в той час як в 2017 році – тільки в 50 Про це пише сайт Finace....

Загрузка...
Загрузка...