В Україні стрімко дорожчає цибуля

Порівняно з листопадом минулого року цибуля подорожчала у 4 рази. Продавці виправдовуються, що вони не винні, а ціни на цибулю підняли самі фермери.

Про це Соцпортал повідомили в Українській плодоовочевій асоціації.

В Україні стрімко дорожчає цибуля

Ціни на цибулю на українських гуртових ринках доходять до 15 грн/кг ($ 0,54 за кг).

Чергове подорожчання продавці пояснюють тим, що самі фермери знову вдалися до підвищування цін і наразі вони в господарствах вже нерідко доходять до 12 грн/кг ($ 0,43 за кг). Більш того, стала дорожчою і імпортна цибуля. Зокрема, продукцію з Казахстану та Азербайджану на українському ринку вже пропонують в середньому по 11 грн/кг ($ 0,41 за кг).

Таким чином, наразі ціни на цибулю в Україні вже перевищують минулорічні показники на аналогічний період у 4 разі. Але, аналітики ринку зазначають, що така ситуація має і дещо штучних характер і пов’язана з тим, що багато господарств просто відмовляються від продажів по поточним цінам, тим самим створюючи ще більш суттєву нестачу продукції на ринку.

Нагадаємо, в Україні зросло виробництво коньяку і бренді.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У найближче десятиліття зміни клімату обійдуться світу $1,8 трлн

Міжнародній спільноті необхідно затратити $1,8 трлн в 2020-2030 роках для того, щоб пристосуватися до глобальних кліматичних змінПро це з посиланням на доповідь Глобаль....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Сьогодні у Харкові пройде перший марш «KharkivPride» на захист прав ЛГБТ

Для охорони "KharkivPride" приїдуть правоохоронці з інших областей У заході, який відбудеться у Харкові 15 вересня, братимуть участь гості міста з інших регіонів держави,....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Vogue показал главные тренды осеннего маникюра

Осень радует нас не только новинками с подиума в одежде, а и в маникюре....

Загрузка...
Загрузка...