Чиновники переконують, що в Україні зросли зарплати

Найбільший рівень середньої зарплати зафіксований у Києві, який становить майже 14 тисяч гривень. Найнижчий – у Чернівецькій області.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Чиновники переконують, що в Україні зросли зарплати

В Україні у жовтні 2018 року реальна заробітна плата збільшилася на 14,2% відповідно до аналогічного періоду минулого року, а порівняно з вереснем цього року зросла тільки на 0,2%, але без врахування тимчасово непідконтрольних районів Донбасу та окупованого Криму.

За інформацією Держстату, при цьому середня заробітна плата штатного працівника у жовтні цього року становила 9218 грн, що у 2,5 рази більше рівня мінімальної зарплати.

Зокрема, середня зарплата у сільському господарстві становила за вказаний період 8326 грн, у промисловості – 10,2 тис. грн, будівництві – 8434 грн, транспортній галузі – 10,6 тис. грн, інформації та телекомунікації – 14,9 тис. грн, фінансовій та страховій діяльності – 16,6 тис. грн, держуправлінні й обороні – 13,1 тис. грн тощо.

Зазначимо, найвища середня зарплата у жовтні зафіксована в Києві - 13,85 тис. грн, а найнижча - у Чернівецькій, на рівні 7,128 тис. грн.

Нагадаємо, ЄС виділить Україні мільярд євро.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Мариуполе ищут убийцу сепаратиста

На территории Донецкой области продолжается полицейская операция по задержанию подозреваемого в убийстве 28-летнего ранее судимого местного жителя....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Купите имение. В Германии на продажу выставлен известный "Дворец колоколов", построенный при поддержке бывшего президента СССР Михаила Горбачева

Немецкий декоратор Хорст Вробель изначально задумывал "Дворец колоколов" как здание для обучения и встреч художников и ремесленников из стран Запада и Восточной Е....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве начали бороться с незаконной парковкой возле школ

С началом учебного года в Киеве массово фиксируют нарушения правил парковки возле школ и детских садов....

Загрузка...
Загрузка...