Вчені винайшли незвичний спосіб кинути палити

Виявляється, що зображення на пачках цигарок людей з презирливим виглядом обличчя спонукають курців позбутися шкідливої звички.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись new-s.com.ua.

 Вчені винайшли незвичний спосіб кинути палити

Канадські вчені провели експеримент і дійшли до висновку, що громадський осуд підвищує у курців мотивацію до позбавлення від шкідливої звички.

В ході експерименту завзятим курцям показували пачки цигарок з однаковими закликами і різними фотографіями людей. На фотографіях люди були або з байдужим, або з презирливим виразом обличчя.

В результаті учасники експерименту визнали, що через пачки з людьми з презирливим поглядом частіше відчували себе присоромленими і відзначали, що бажання покінчити зі шкідливою звичкою зросло.

Дослідники підсумували, що громадський осуд найбільш ефективний щодо тих курців, які почали палити під впливом оточення. Однак ті завзяті курці, які розглядають паління як частину стилю, виявилися практично байдужими до осуду суспільства.

Нагадаємо, встановлено зв'язок між астмою та ожирінням.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

З жовтня заборгованість із зарплати шахтарям зросте до 1,3 млрд грн, - Волинець

Станом на вересень шахтарям заборгували вже майже 900 млн грВ Україні станом на вересень шахтарям заборгували та не виплатили майже 900 млн грн....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве подростки вылезли на недостроенный мост

Подростков заметили на Подольском мосту в Киеве....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В центре Киева вывесили флаги с фашистской символикой

На Андреевском спуске заметили немецких солдат, технику времен Второй мировой войны....

Загрузка...
Загрузка...