​Україна має попросити в НАТО про розміщення військової бази, - політолог

Россія, Азов, провокації

Україна має публічно попросити в НАТО про розміщення військової бази. А заплатити частину коштів за її будівництво мають українські олігархи у вигляді добровільних внесків.

Так прокоментував російські провокації в Азовському морі політолог Петро Охотін.

За його словами, провокації Росії не випадкові.

- Загострення у Азовському морі відбувається незадовго перед зустріччю Путіна та Трампом, яка запланована в рамках саміту G20, який пройде 30.11-1.12.2018, - зауважив він, - Виглядає як спроба підвищити ставки. Можливо, у розрізі зменшення цін на нафту. Криваві торги на нашій території.

Гра може стосуватися і випробування на міцність НАТО. Адже проблема не лише у водах України.

Читайте також: у Києві під посольство РФ стягують шини

З’являється інформація про появу у водах Литви корвета «Калмыкия" і десантного корабля "Александр Шабалин".

- Фактично, ми спостерігаємо реалізацію «парадоксу Нарви»: що будуть реально робити країни НАТО у випадку агресії щодо країни-учасниці, - підкреслив він, - У будь-якому випадку, наслідки можуть бути різні. Підстав для оптимізму наразі небагато.

На його думку, зараз важливо не допустити провокацій на Закарпатті, біля релігійних символів (на кшталт Почаївської Лаври) та зупиняти спроби розкачки ситуації на Півдні (під виглядом паніки).

- Сподіваюся, що події на Азові не стануть причиною політичних спекуляцій. І Воєнний кабінет, який скликав Порошенко, прийме переможні рішення. Чергова причина задати підписантам Будапештського меморандуму прямі та незручні питання про обов‘язки після ядерного роззброєння Україною (чого досі чомусь не було зроблено), - додав він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Движение на мосту Метро частично возобновили

Машина "подрывника" все еще находится на мосту, ее обыскивают правоохранители, однако автотранспорт уже пустили на мостНа мосту Метро в Киеве вечером в среду, 18 сен....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Бамблбі та Термінатор: кого можна побачити на найбільшій виставці роботів в Україні?

Відтепер «Трансформерів» можна побачити наживо....

Загрузка...
Загрузка...