Турчинов назвав умову при якій воєнний стан може бути продовжений

Виступаючи у Верховній Раді, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що у разі запровадження воєнний стан має завершитися до кінця цього року. Але за умови, якщо Росія не вдасться до агресії.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Турчинов назвав умову при якій воєнний стан може бути продовжений

При відсутності військової агресії та розв’язання з боку РФ повномасштабної війни, ведення воєнного стану повинно закінчитись до кінця поточного року.

- Будь-які звинувачення щодо перенесення виборів Президента України безпідставні. Президент для того, щоб перекреслити усі ці звинувачення, зменшив час ведення воєнного стану. Тобто при відсутності військової агресії, при відсутності фактично, розв’язання РФ повномасштабної війни, ведення воєнного стану повинно закінчитись до кінця поточного року, - заявив Турчинов.

Нагадаємо, Порошенко пропонує скоротити воєнний стан до 30 днів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Топ-7 замков и крепостей Украины

Эти загадочных и старинные сооружения сотни лет подряд привлекают к себе внимание, становятся излюбленным местом для путешествий и вдохновляют все новые и новые п....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Як проголосували за кордоном - ЦВК

У закордонному виборчому окрузі голосування на виборах у Раду проходить на 102 дільницях у 72 країнах На позачергових парламентських виборах в Україні явка в Австра....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Получить пенсию станет проще. Сокращен перечень документов, подающихся в пенсионные органы

Отныне украинцам станет проще оформить пенсию и иные социальные выплаты....

Загрузка...
Загрузка...