Вчені з’ясували, як людині можуть допомогти рибні гени

Виявляється, гени маленьких печерних рибок, що мешкають у Мексиці, можуть допомогти людському серцю відновитися після інфаркту.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Голос українською.

Вчені з’ясували як людині можуть допомогти рибні гени

Мексиканські тетри мешкають в абсолютній темряві і втратили органи зору в процесі своєї еволюції. У них, як виявилося, є гені, що відповідають за те, щоб відновлювати серце при його пошкодженні. Вони проводять швидкий і якісний «саморемонт» із застосуванням цієї суперсили.

Якби подібне якість було владі значною людям, смертність від інфарктів і подібних хвороб зменшилася б у рази.

Дослідження проводили вчені, які працюють в Оксфордському університеті. Вони мають намір продовжити свої дослідження.

Передбачається, що унікальні гені, якими володіють мексиканські печерні рибки, дозволять зрозуміти, як можна активувати регенерацію пошкодженого серця у людини.

Це особливо актуально тому, що за останні 20 років виживання, коли виникає серцева недостатність, не покращилася. І це при тому, що медицині вдалося просунутися далеко вперед.

Прогнози в цій області також не втішні. Мабуть, допомогти зможуть лише нетрадиційні методи або здатності інших живих істот.

Нагадаємо, стало відомо, чому небезпечно пити мінеральну воду.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Роботи-рекрутери. В світі росте кількість сталевих HR-спеціалістів

У Німеччині роботи-кадровики використовуються в кожній десятій IT-компанії Німецькі компанії все частіше використовують роботів-рекрутерів при підборі персоналу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Україні не вистачає трактористів. Аграрії склали список найзатребуваніших професій

Найбільший дефіцит на селі - водії вантажівок та трактористи Перші місця у рейтингу найдефіцитніших професій в агросекторі займають трактористи та водії вантажі....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Полиция: зарегистрировано более 600 нарушений избирательного законодательства перед выборами, открыто 38 дел

Больше всего правонарушений связано с незаконной агитацией - 354 случая Полиция Киева за период предвыборной кампании на внеочередных выборах в Верховную Раду зар....

Загрузка...
Загрузка...