Борщовий набір подорожчав за тиждень на 8,8%

В Україні подорожчали овочі, які входяться до традиційного борщового набору. Це цибуля, буряк, капуста, картопля і морква.

За оцінками аналітиків EastFruit, лише за тиждень борщовий набір зріс у ціні на 8,8%. Про це інформує Соцпортал, посилаючись на Аграрії разом.

- В річному вимірі оптові ціни на ці продукти виросли вже набагато істотніше - капуста і цибуля коштували в 3,5 рази дорожче, ніж роком раніше. Морква і буряк - на 50-80% дорожче, а картопля - на 25-30 % дорожче, - зазначають експерти.

За тиждень українська цибуля подорожчала на 21%, незважаючи на те, що ще двома тижнями раніше багато учасників ринку вважали, що зростання цін на цибулю себе вичерпало.

Нагадаємо, у Києві на дорогах на дорогах чергують 335 одиниць спецтехніки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Власти Архангельска использовали Смерть с косой для борьбы с превышением скорости. В первый же день она исчезла

В Архангельске в конце прошлой недели на Ленинградском проспекте установили фигуру Смерти с косой, держащую в руках знак ограничения скоростиДвухметровую деревя....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Нас уже меньше 42 млн

С начала года численность населения Украины уменьшилась на 162,9 тысяч человек....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Движение на мосту Метро частично возобновили

Машина "подрывника" все еще находится на мосту, ее обыскивают правоохранители, однако автотранспорт уже пустили на мостНа мосту Метро в Киеве вечером в среду, 18 сен....

Загрузка...
Загрузка...