Мурахи запроваджують карантин для хворих родичів

Під час експерименту науковці заразили мурах нешкідливою для їх здоров’я інфекцією. І з’ясували, що комахи ізолювали своїх заражених родичів.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на ZIK.

Мурахи запроваджують карантин для хворих родичів

Співробітники Лозаннського університету спостерігали за поведінкою мурашок, які отримали інфекційну недугу. Як з’ясувалося, ці комахи пішли від родичів і звели контакти з ними до мінімуму. Заражені мурахи розташовуються в окремій кімнаті і практично відмовляються від комунікацій.

Таким чином, вони захищають побратимів від різних епідемій. Під час експерименту вчені навмисно заразили мурах-мисливців нешкідливою для їх здоров’я інфекцією.

Комахи відчули біду і відразу ж почали практикувати введення карантину. Біологи відслідковували переміщення інфікованих завдяки папірцям зі штрих-кодом, які прикріпили до тулуба представників загону перетинчастокрилих.

Як і люди, мурахи ізолюють хворих на заразні недуги заради збереження родичів. Завдяки таким методам, комахи припиняють розвиток епідемій і виживають в конкурентному світі.

Нагадаємо, міські павуки перестали боятися світла.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как звучит архитектура Украины

Необычный музыкально-визуальный проект уже успел записать два эпизода: в дворцово-паркового комплексе Качановка и на берегах киевского водохранилища в Вышгороде....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В Днепре сотрудники Никопольского завода ферросплавов окружили офис ПриватБанка

Несколько сотен сотрудников Никопольского завода ферросплавов пришли под стены главного офиса ПриватБанка в Днепре утром в пятницу, 20 сентября....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Королева Британии осталась без бара из-за пьянства персонала Букингемского дворца

Личный бар королевы Великобритании Елизаветы II в Букингемском дворце закрыли в связи с пьянством работников, обслуживающих официальную лондонскую резиденцию бри....

Загрузка...
Загрузка...