Стало відомо, як депутат Харківської міськради «зливав» інформацію російським спецслужбам

Зрозумівши, що його затримають за державну зраду, чоловік втік за кордон і тепер правоохоронці готуються оголосити його у міжнародний розшук.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Прокуратура Харківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), в рамках якого оголошено підозру голові однієї з районних адміністрацій Харкова, депутату Харківської міськради.

У ході досудового розслідування проведено 5 обшуків, допитано майже два десятки свідків, призначено 6 експертних досліджень, проведено ще майже 20 слідчих дій.

За результатами проведеної роботи вдалося встановити, яким саме способом передавалась інформація представникам іноземної держави. До того ж вже експертами підтверджено, що дані, які передавалися по встановленому каналу, містять державну таємницю, та її виток може завдати шкоди інтересам України в сфері державної безпеки.

Нагадаємо, оскільки слідство володіє інформацією щодо виїзду підозрюваного за кордон ірозцінює це як переховування з метою уникнення від кримінальної відповідальності, його оголошено у державний розшук. Крім того, підготовлено пакет необхідних документів для оголошення фігуранта справи у міжнародний розшук.

депутат Харківської міськради «зливав» інформацію російським спецслужбам

Нагадаємо, на окупований Донбас прибув 83-й гумконвой.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Российскую телеведущую, которая публично называла Крым русским, беспрепятственно пропустили в Украину

Пограничные службы без препятствий пропустили телеведущую в Украину, задав лишь стандартные вопросы....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ещё больше украинцев смогут получить российское гражданство в упрощённом порядке

Президент РФ подписал указ об упрощённом порядке получения российского гражданства украинцами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Китай назвав причину уповільнення своєї економіки

Китай у відкинув твердження президента США Дональда Трампа про те, що Пекіну потрібна торговельна угода зі Сполученими Штатами, оскільки китайська економіка спов....

Загрузка...
Загрузка...