Батькам заборонили залишати дітей на канікули у санаторних школах

канікули у школі

Відповідне положення прийняв Кабінет Міністрів України.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на прес-службу Міністерства освіти і науки. Згідно з повідомленням, навчання в санаторній школі відбувається з індивідуальним підходом і в оздоровчому режимі. Його визначає медико-педагогічна комісія закладу, яка моніторить стан здоров’я і особливості розвитку кожної дитини.
- Для тих учнів, які мають труднощі в навчанні, положення передбачає можливість проведення додаткових індивідуальних, групових занять та консультацій, — уточнили в відомстві.
Відзначено, що санаторні школи забезпечують навчання для дітей з такими видами захворювань як сколіоз, цукровий діабет, малі і неактивні форми туберкульозу, захворювання серцево-судинної системи, психоневрологічні захворювання, хронічні неспецифічні захворювання органів дихання і травлення. Термін перебування дитини в інтернаті санаторної школи встановлюється індивідуально за призначенням лікарів. Як правило, він становить не більше року.
- Для того, щоб посилити батьківську відповідальність за дітей, що навчаються в санаторних школах-інтернатах, положення забороняє батькам залишати дітей в закладі на канікули. У разі, якщо вони хочуть залишити дітей в школі на вихідні, батьки повинні повідомити про це відповідні соціальні служби, — йдеться в повідомленні.
Згідно з положенням, гранична наповнюваність класів в санаторних школах становить 20 учнів. Тривалість уроку — в залежності від класу — від 35 до 45 хвилин, а для окремих індивідуальних або групових занять — 20 і 40 хвилин відповідно. Крім того, для кожного з видів шкіл, відповідно до захворюваннями їх вихованців, прописані особливості організації навчання та лікування.

Нагадаємо, стали відомі переможці Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Киевские памятники архитектуры отсканируют

Памятники архитектуры столицы планируют сохранить в 3D-проекции с помощью технологии лазерного сканирования....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Фанат бейсболу став знаменитим через танець на трибунах

Американець станцював на трибуні і показав складний трюк з кепкою....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Бамблбі та Термінатор: кого можна побачити на найбільшій виставці роботів в Україні?

Відтепер «Трансформерів» можна побачити наживо....

Загрузка...
Загрузка...