Фільми на YouTube транслюватимуть з вмонтованою рекламою

Компанія YouTube побачила додаткову можливість для споживачів і рекламодавців.

фільми на YouTube

Про це заявив директор з управління продуктами YouTube Рохіт Дхаван. Зокрема, компанія почала безкоштовно показувати фільми з вмонтованою рекламою. На первісній стадії вибір картин невеликий, але є кілька популярних фільмів, у тому числі "Термінатор", "Блондинка в законі" і "Роккі", інформує Соцпортал з посиланням на Укрінформ.

Поки що фільми показують тільки в США. Вони розміщуються на стандартній вкладці "Фільми", де також можна купувати і орендувати кіно. Під час відтворення безкоштовних фільмів через регулярні проміжки часу показується реклама.

Відтак рекламодавці зможуть рекламувати фільми і організовувати ексклюзивні покази. На даний момент YouTube налічує близько 100 фільмів, але цей список розширюватиметься.

Нагадаємо, сер Елтон Джон знявся у рекламі універмагів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Навчатись за контрактом стане дорого

МОН планує підвищити вартість навчання на популярних спеціальностях з 2020 року Вартість навчання на контракті на популярних спеціальностях зросте у 2020 році....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Полиция: зарегистрировано более 600 нарушений избирательного законодательства перед выборами, открыто 38 дел

Больше всего правонарушений связано с незаконной агитацией - 354 случая Полиция Киева за период предвыборной кампании на внеочередных выборах в Верховную Раду зар....

Загрузка...
Загрузка...