Щороку в Україні передчасно народжуються майже 20 тисяч дітей

передчасні пологи

17 листопада - Cвітовий день передчасно народжених дітей.

Щороку 15 мільйонів дітей у світі народжуються раніше терміну, а в Україні - близько 20 тисяч. Про це інформує Соцпортал з посиланням на Міністерство охорони здоров'я на сторінці у Facebook.

- Діти, що народились після 32 тижня вагітності без ускладнень, можуть спостерігатися разом з мамами в післяпологових палатах або вдома. Діти ж, що народилися до 32 тижня вагітності, потребують особливого догляду в умовах стаціонару, адже вони мають великий ризик розвитку серйозних ускладнень, - йдеться у повідомленні.

У МОЗ також зазначили, що для забезпечення високого рівня надання неонатальної допомоги планують разом із міжнародними партнерами забезпечити необхідним обладнанням українські регіональні перинатальні центри (Асоціація неонатологів Польщі спільно з Фундацією медичної допомоги дітям), продовжити практику програм стажування за кордоном для українських лікарів.

Нагадаємо, термін докапіталізації банків продовжили до 31 березня.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Разводиться станет дороже

С первого января в Украине увеличился размер судебных сборовПричина роста судебных сборов - прожиточный минимум в Украине увеличился на 12%....

Це може бути цікавим

Національна опера України: розклад на лютий

9 лютого (ранок), балет «Білосніжка» (Б....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Одкровення від Тимофія: як автор трудової реформи заганяє себе у пастку

Як відомо, автор проекту закону про працю заперечив в Facebook можливість звільнення без причини....

Загрузка...