Кияни не дають забудувати відомий парк

Київ, парк

Кияни втретє виграли суд захищаючи парк «Інтернаціональний» від забудови.

Депутат Київради від «Батьківщини» Тетяна Меліхова разом з громадою захищає парк, який розташований у житловому масиві Микільська Борщагівка Святошинського району, передають Київські новини. Соцпортал.

Як повідомляє столична прес-служба партійної організації, активісти вигравали всі три суди - навіть Вищий господарський суд вже двічі виносив рішення на користь киян і парку, та забудовник кожного разу подавав на ці рішення апеляції.

- Це якесь знущання над киянами. Всім зрозуміло, що правда на боці активістів. Всім, крім забудовників. Занадто дорога є київська земля, - коментує Тетяна Меліхова.

Забудувати частину парку «Інтернаціональний» було дозволено рішенням Київради від 19.07.2005 року №831/3406. ТОВ «БК «Травертин» було передано в оренду на 15 років земельну ділянку площею 0,41 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. Тулузи, 6-д у Святошинському районі м. Києва.

Враховуючи громадський протест проти зазначеного будівництва, 2009 року Київрадою було прийнято рішення про відміну зазначеного рішення Київради. Договір оренди із забудовником був розірваний у судовому порядку - рішенням Господарського суду м. Києва від 12.12.2011, і був залишений без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 19.11.2012 року.

Однак забудовник поновив реєстрацію договору оренди у 2013 році на підставі рішення Господарського суду міста Києва, а постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.05.2013 року було визнано протиправним та скасовано рішення Київради, яким у забудовника було забрано земельну ділянку. На жодному із цих засідань судів не були присутні представники юридичної служби Київради.

Довідково:

у вересні 2016 року Київрада прийняла рішення за поданням Тетяни Меліхової розірвати договір оренди із забудовником парку «Інтернаціональний».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поэтическая помощь или как послушать стихи, позвонив по телефону горячей линии

В Испании запустили необычный сервис для любителей поэзии....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Исследование: нищета влияет на скорость старения

Генетика, образ жизни и окружающая среда — все эти факторы влияют на молодость и тонус организма....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Зеленський підписав указ про невідкладні заходи в економіці

З метою прискорення економічного розвитку, подальшої децентралізації влади та запобігання корупціїПрезидент України Володимир Зеленський підписав указ №713/2019 п....

Загрузка...
Загрузка...