​«Батьківщина Молода» ініціювала в Києві дискусію «Молодь після виборів: 2020-2025»

«Батьківщина Молода»Як повідомляє прес-служба столичної парторганізації, в зустрічі взяли участь експерти, керівники громадських об’єднань та активна молодь столиці.

Основна мета заходу – обговорення реформування молодіжної політики та вирішення викликів, що стоять перед сучасною українською молоддю.

Голова ГО «Батьківщина Молода», заступник Міністра молоді та спорту України (2014-2016 рр.) Сергій Митрофанський презентував під час дискусії «Стратегію молодіжної політики до 2025 року», у якій запропоновано дієві кроки щодо подолання ключових викликів для молодих українців.

- Сьогодні ми запросили понад 50 представників громадських організацій, щоб обговорити бачення саме нашої громадської організації та фахівців, з якими ми розробили цю «Стратегію молодіжної політики до 2025 року». На сьогодні ми провели вже понад 40 регіональних Форумів української молоді. Але специфіка саме сьогоднішньої зустрічі в тому, що ми бажаємо почути інші думки та зробити якісь доповнення. Тому що ми не претендуємо на істину в останній інстанції. І чим більш експертів буде залучено до обговорення, тим більше вона буде в подальшому ефективніша, – зазначив Сергій Митрофанський.

Після презентації відбулась дискусія, під час якої експерти обговорювали питання мотивації молоді до більш активної участі у громадському житті, бюджетування молодіжних ініціатив на рівні держави та виробили власне бачення реформування структури державних органів, відповідальних за молодіжну політику.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине впервые за 8 лет выступили Gogol Bordello

Gogol Bordello исполняют гремучую смесь из панка и этнической музыки, в том числе карпатских ромов, о родственных связях с которыми Гудзь неоднократно заявлял....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Дніпрі поліція затримала жінку, яка утримувала свою дитину на ланцюзі

За фактом інциденту поліція Дніпра відкрила 3 кримінальні провадження....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве маньяк приставал к детям

К малолетним девочкам подошел мужчина и предложил что-то неприличное....

Загрузка...
Загрузка...