У мера Києва з’являться два нових заступника

Сьогодні Київська міська рада погодила призначення Марини Хонди та Володимира Слончака на посади заступників голови Київської держадміністрації.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Марина Петрівна Хонда – із 12 листопада 2012 року і до цього часу очолює Департамент суспільних комунікацій. Народилась 19 листопада 1979 року. Має вищу освіту. У 2001 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, правознавство, магістр права. Кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України. Стаж державної служби – понад 14 років.

Із 2001 року до 2008 року працювала у секретаріаті Київської міської ради, де пройшла шлях від провідного спеціаліста-юрисконсульта до заступника начальника управління правового забезпечення. У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) працює із 2010 року. Зокрема, у серпні 2010 р. призначена на посаду начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю. Бере активну участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, які вкрай необхідні та актуальні для міста Києва в умовах сьогодення.

Володимир Вікторович Слончак із 2016 року очолює управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради.

Народився 26 липня 1984 року. Має вищу освіту, у 2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом (МАУП), правознавство. Кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України.

Стаж служби в органах місцевого самоврядування – 12 років 10 місяців.

Із 2005 року до нинішнього часу працює у секретаріаті Київської міської ради, де пройшов шлях від головного спеціаліста до начальника управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради.

Із 2015 року здійснює представництво територіальної громади Києва в особі Київської міської ради у наглядовій раді приватного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд», обіймаючи посаду голови наглядової ради.

Хонда. Нова заступниця Кличка

Нагадаємо, у Києві на місяць закриють Шулявський міст.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

МОЗ разработал систему трансплантации органов в Украине

В следующем году в Украине заработает единая система трансплантации органов....

Це може бути цікавим

Куди піти в грудні: Національна опера України

17 грудня - балет «За двома зайцями» (Ю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Співголова Римського клубу розповів про нову цивілізацію

Цими вихідними СEO Club Ukraine у партнерстві із Українською асоціацією Римського клубу та проектом Бізнес 100 організовували зустріч із співголовою Римського клубу Ернс....

Загрузка...