Українці зможуть скористатися новою платіжною системою

Найбільша у світі за кількістю емітованих платіжних карт міжнародна платіжна система UnionPay International виходить на український ринок.

нова платіжна система UnionPay

12 листопада Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем Національного банку України узгодив умови та порядок її діяльності в Україні. Про це Соцпорталу повідомили в прес-службі Нацбанку.

- На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay. Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України, - зазначили в НБУ.

На думку очільника Нацбанку Якова Смолія, присутність UnionPay International на фінансовому ринку України прискорить торгово-економічні процеси між двома країнами. Також прихід нової платіжної системи дасть новий поштовх для підвищення рівня якості фінансових послуг та розвитку ринку платіжних систем в Україні.

UnionPay International (UPI) створена у 2002 році є дочірньою компанією China UnionPay. China UnionPay – національна платіжна система Китаю та є найбільшою міжнародною платіжною системою в світі за обсягом операцій та випущених платіжних карток. UnionPay здійснює діяльність у 169 країнах, в тому числі використовуючи партнерські рішення із локальними платіжними системами.

Нагадаємо, Україна скоротила експорт пшениці до Бангладешу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Беленюк вийшов у фінал чемпіонату світу і завоював олімпійську ліцензію

Український борець Жан Беленюк пробився до 1/2 фіналу Чемпіонаті світу в Нур-Султані (Казахстан)Лідер збірної України із греко-римської боротьби Жан Беленюк пробив....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Біля узбережжя Багамських островів сформувався новий шторм

Швидкість вітру в зонії дії нового шторму Умберто досягає 64 км/г Не виключено, що шторм Умберто на шляху до американського штату Флорида через два-три дні посилитьс....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Непідкупний модуль. Отримувачів соцвиплат перевірятиме техніка

Уряд продовжує перевірки українців, які отримують соціальні виплати та державну допомогу: пенсіонерів, субісидіантів, матерів-одиначок, чорнобильців та інших піл....

Загрузка...
Загрузка...