Завдяки унікальному засобу рани будуть загоюватися без рубців

Гель на основі протеїнів шовку гель пригнічує запалення і стимулює розвиток нових кров’яних судин.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на ChangeUA.

Китайські вчені розробили унікальний гідрогель на основі білку серицину, що здатний загоювати рани і не залишати по собі сліду.

Результати дослідження вчених з Хуачжунского університету науки і технології опублікована у журналі Biomaterial Science.

В основі гелю – протеїни шовку. Цей засіб добре приростає до клітин і особливо не викликає реакції імунної системи. Дослідники відзначають, що він також маємеханічні властивості. Вони пояснили, що гель заліковує рани без шрамів, гель пригнічує запалення і стимулює розвиток нових кров’яних судин.

Гель також здатний регулювати фактори росту TGF-β, спрямовуючи стовбурові клітини до місця пошкодження. А це активізує зростання не рубцевої шкіри, а нової.

Фахівці переконані, що білки, які містяться в шовку, мають природну біоактивність. Це пов’язано з тим, що склад амінокислот шовку схожий зі складом амінокислот людської шкіри. Гель не дає бактеріям потрапити в рану, завдяки чому вона може зажити швидше, ніж зазвичай.

Нагадаємо, знайдено ефективний засіб для боротьби з хворобою Паркінсона.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна відмовилася від участі в сесії ПАРЄ

Українська делегація відмовилася від участі в найближчій сесії ПАРЄ у жовтні, а займеться розробкою "плану повернення довіри" до Асамблеї Українська делегація не ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Когда деньги не проблема. Украинцы раскупают дорогие авто

Mercedes-Benz S600 стал самым дорогим автомобилем, приобретенным в Украине этим летомЗа три летних месяца в Украине приобрели около сотни автомобилей по цене от $200 000....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві зменшать вартість опалення за допомогою новітніх технологій

За допомогою системи погодного регулювання мешканці можуть настроїти відповідну температуру в будинку....

Загрузка...
Загрузка...