В Україні помітили небезпечного метелика-шкідника

Потрапити на територію України він міг при перевезенні сільськогосподарської продукції та промислових вантажів.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Північ-інфо.

Американський білий метелик поселився на Рівненщині. За білосніжним красивим виглядом ховається надзвичайно агресивний шкідник, який пошкоджує понад 140 видів деревних і чагарникових рослин.

Породи, яким віддає перевагу метелик, — шовковиця, клен ясенелистий, волоський горіх, плодові дерева: яблуня, груша, слива, айва, черешня. Основна ознака пошкодження –це наявність на деревах павутинних гнізд.

Завезти метелика на Рівненщину могли при перевезенні сільськогосподарської продукції та промислових вантажів. В останньому випадку шкідника часто виявляють в пакувальному матеріалі. А тому, для попередження занесення американського білого метелика слід проводити детальний огляд імпортних та вітчизняних вантажів.

Фахівці радять спалювати виявлені гнізда разом з гусеницями, а ушкоджені здорові дерева та чагарники в радіусі до 50 метрів обприскувати пестицидами.

Нагадаємо, в Україну намагалися завезти 20 тонн гранатів з шкідливими мухами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Пам'ятати все: лайфхаки, які дозволять поліпшити пам'ять

Як ніколи не забувати ключі від будинку і з легкістю запам'ятовувати PIN-коди Людьска пам'ять - дивна річ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Саудівська активістка заявила про тортури у в'язниці

Від неї вимагали мовчання в обмін на звільненняСаудівська активістка Лужан аль-Хатлул відмовилася від звільнення з в'язниці, яке їй пропонували в обмін на те, що во....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В українських судах збільшать камери для підсудних

Камери для підсудних у судах будуватимуться за європейськими вимогами, – Мінрегіон планує внести низку змін у ДБН Міністерство регіонального розвитку, будівницт....

Загрузка...
Загрузка...