Верховна Рада дала згоду на отримання мільярда євро кредиту від Євросоюзу

Депутати в цілому схвалили закон №0203 про ратифікацію угоди щодо отримання Україною кредиту від Європейського Союзу у сумі до одного мільярда євро. Відповідне рішення підтримали 242 народних обранці.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Рада схвалила Закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором і кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як фінансовим агентом позичальника та Європейським Союзом як кредитором.

Як зазначається у пояснювальній записці, набрання чинності міжнародними договорами України дозволить на умовах строковості та платності залучити додаткові фінансові ресурси Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро для їх подальшого спрямування до державного бюджету.

В.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова додала, що ці гроші будуть отримані двома траншами.

За прогнозами Міністерства фінансів України ставка запозичення не перевищуватиме 2% річних. Також Україною мають бути профінансовані операційні витрати на надання кредитних ресурсів Європейською Комісією.

Нагадаємо, Мінсоцполітики розробило законопроект про вчасну виплату зарплат.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна стала одним з світових лідерів з експорту вершкового масла

Протягом січня-жовтня минулого року Україна продала на зовнішньому ринку більше 24 тисяч тонн вершкового масла та увійшла до п’ятірки лідерів з експорту цього про....

Це може бути цікавим

В Украине отмечают День соборности

Об этом сообщают Новости Киева....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые нашли эффективный способ улучшить работу мозга

Исследователи из Кембриджского университета (Великобритания) разработали мобильное приложение Decoder, которое тренирует способность к концентрации, тем самым позв....