Верховна Рада дала згоду на отримання мільярда євро кредиту від Євросоюзу

Депутати в цілому схвалили закон №0203 про ратифікацію угоди щодо отримання Україною кредиту від Європейського Союзу у сумі до одного мільярда євро. Відповідне рішення підтримали 242 народних обранці.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Рада схвалила Закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором і кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як фінансовим агентом позичальника та Європейським Союзом як кредитором.

Як зазначається у пояснювальній записці, набрання чинності міжнародними договорами України дозволить на умовах строковості та платності залучити додаткові фінансові ресурси Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро для їх подальшого спрямування до державного бюджету.

В.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова додала, що ці гроші будуть отримані двома траншами.

За прогнозами Міністерства фінансів України ставка запозичення не перевищуватиме 2% річних. Також Україною мають бути профінансовані операційні витрати на надання кредитних ресурсів Європейською Комісією.

Нагадаємо, Мінсоцполітики розробило законопроект про вчасну виплату зарплат.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Все траты на медреформу можно посмотреть онлайн

Информацию о закупках каждого медучреждения и количестве пациентов, который набрал каждый врач, можно будет проверить онлайн....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как звучит архитектура Украины

Необычный музыкально-визуальный проект уже успел записать два эпизода: в дворцово-паркового комплексе Качановка и на берегах киевского водохранилища в Вышгороде....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дайте поносить брюки, я верну. H&M и другие крупные сети начали сдавать одежду в аренду

Крупные ретейлеры все чаще предоставляют своим клиентам возможность взять одежду в аренду Об этом пишет Reuters....

Загрузка...
Загрузка...