​По євробляхам є лише вимушені рішення, або ж неприйнятні – експерт

Проблема авто на іноземній реєстрації – євробляхи – потенційно має лише вимушені рішення, а бо ж відверто неприйнятні з огляду на європейське право та міжнародні зобов’язання України. Таку думку у коментарі Соцпорталу висловив координатор Парламентської експертної групи з європейської інтеграції Денис Черніков, коментуючи питання, чи відповідають зобов’язанням України за Угодою про асоціацію останні ініціативи в українському парламенті.

- Більшість з запропонованих ідей вирішення проблеми євроблях є відверто неприйнятними, бо вони пропонують створити преференції одній категорії громадян – фактичним власникам таких авто, а це порушує засадничі європейські принципирівності перед законом та вільної конкуренції. Водночас, пропозиції знизити податки при реєстрації ввезених вживаних авто не суперечить принципам права і такі ініціативи можуть бути прийняті, - зазначив Д.Черніков.

Він звернув увагу, що на сьогодні ще діють знижені ставки акцизів на імпорт вживаних авто, вони дозволяють здешевити розмитнення на 30-40%. Але відповідний закон (№1389-VIII, його умовно називають «законом про зниження акцизу») втратить чинність з 2019 року. Однак, вже найближчим часом у Верховній Раді мають бути проголосовані у другому читанні законопроекти, які пропонують зниження ставок акцизів та посилення відповідальності за експлуатацію нерозмитнених авто - №8487 та №8488. Як наголосив координатор ПЕГ, питання акцизу на авто, що були у використанні, хоча і регламентується на рівні законодавства ЄС (зокрема, залежність розміру акцизу від віку транспортного засобу не відповідає цим нормам), але на сьогодні Україна не має зобов’язань впроваджувати ці норми в рамках Угоди про асоціацію – тому такі новації допустимі.

Безумовно, санкції та штрафи до порушників законодавства також є вимушеними заходами, але ж вони повинні мати недискримінаційний характер щодо усіх категорій власників авто, сподіваємось, вітчизняний законодавець це врахує, наголосив експерт.

Водночас, лунають ініціативи й іншого характеру – закрити кордон для вживаних авто за нелегальними схемами, дозволити тим, хто вже ввіз такі авто розмитнити їх за пільговими ставками, а законодавство залишити таким як є. Такі пропозиції неприйнятні: преференції лише для певної категорії громадян, тим більше порушників законодавства, спотворюють вільний ринок та конкуренцію, а це не відповідає стандартам та принципам ЄС, підкреслив експерт.

Як відомо, у четвер, 8 листопада Верховна Рада має позачергово розглянути у другому читанні два законопроекти: «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» №8487 та «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» №8488, які містять пропозиції відносно більш доступного розмитнення автомобілів з єврономерами. Таку пропозицію висловив Комітет ВР з питань податкової та митної політики.

Нагадаємо, в Кабміні запропонували вирішення проблеми "євроблях".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине планируют уменьшить количество интернатов

Интернаты, оставшиеся в наследство еще с советских времен, будут реформированы по европейским стандартам - Гончарук Об этом премьер-министр Украины Алексей Гончар....

Це може бути цікавим

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

YouTube назвал самые популярные игры в 2019 году

Продолжается подведение итогов уходящего года....

Загрузка...