Шум збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань

Вчені дійшли висновку, що шум навколишнього середовища втричі збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань та інсультів.

Фахівці провели заміри рівень впливу шуму в місцях проживання учасників дослідження. Зокрема, дослідники Массачусетської лікарні загального профілю в Бостоні (США) проаналізували результати позитронно-емісійної та комп’ютерної томографії мозку і кровоносних судин майже 500 пацієнтів. Їх середній вік склав 56 років, інформує Соцпортал з посиланням на changeua.

Дослідження показало, що мигдалеподібне тіло головного мозку, що грає роль в регуляції стресу і емоційних реакціях, більш активне у людей, які проживають, наприклад, поблизу шосе або аеропортів. У таких пацієнтів через сильний шумового впливу рівень запалення артерій значно вище. Таким чином, у людей, що жили поблизу шумних місць, втричі збільшується ризик виникнення інфаркту та інсульту.

Нагадаємо, в Україні вже наварили більше одного мільйона тонн цукру.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Російським вченим ускладнили правила спілкування з іноземними колегами

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти та науки РФ, про зустрічі з зарубіжними вченими потрібно буде повідомляти заздалегідь, а після - писати звіти У липні М....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Одещині оголосили день жалоби за загиблими в пожежі

В Одеській області оголосили 18 серпня день жалоби за загиблими під час пожежі в одеському готелі «Токіо Стар»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На пожежі в Дніпрі завалило трьох рятувальників

Три співробітники ДСНС отримали травми через обвалення несучих конструкцій під час гасіння пожежі Вранці в суботу, 17 серпня, під час гасіння пожежі в покинутій бу....

Загрузка...
Загрузка...