Україна імпортувала товарів на 41 мільярд доларів

За 9 місяців цього року обсяги імпорту зросли майже на 16% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Finance.ua.

За січень-вересень 2018 року імпорт товарів зріс на 15,6%, до 40,6 млрд дол. США, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як зазначають в НБУ, імпорт товарів у вересні склав 5,1 млрд дол. США. Його річні темпи зростання залишалися високими (17,3%) на тлі стійкого внутрішнього попиту і високих цін на енергоносії. В цілому за січень-вересень, порівняно з аналогічним періодом минулого року, імпорт товарів зріс на 15,6% до 40,6 млрд дол. США.

Так, у вересні збільшилися фізичні обсяги імпорту нафтопродуктів, що на тлі найвищих за останні чотири роки світових цін на нафту призвело до істотного прискорення зростання вартісних обсягів (до 47% з року на рік). Триває зростання імпорту продукції машинобудування (на 22,6% р/р), а високий споживчий попит продовжував підтримувати зростання імпорту промислових виробів (на 36,3% р/р).

Водночас обсяги експорту товарів у вересні скоротилися на 3,6% – до 3,3 млрд дол. США.

В цілому за січень – вересень 2018 року експорт товарів зріс на 9,9% – до 31,5 млрд дол. США.

Нагадаємо, українці обирають вітчизняну продукцію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сім подруг купили розкішний будинок, щоб жити в ньому разом на пенсії

Вийти на пенсію і поселитися разом зі своїми кращими подружками в красивому місці, де навколо лише природа - що може бути краще? Сім жінок з Китаю знайомі вже більше....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Дихайте глибше. В столиці встановили станцію моніторингу якості повітря

Прилад перевіряє в режимі реального часу не тільки концентрацію пилу, а й рівень оксиду азоту, сірки, озону і чадного газу та вимірює температуру і вологість У Дар....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...