Україна перестане виробляти шампанське та коньяк

Дані алкогольні вироби вітчизняного виробництва будуть називатися «ігристе вино» та «бренді».

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Інвестор.

Внаслідок підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом ряд українських виробників мають змінити назви своєї продукції. Впершу чергу це стосується виробників шампанського та коньяків. Винороби вже прийшли до спільного рішення, повідомляє “Інвестор”.

Для українських виробників коньяку та шампанського 2026 рік стане роком коли вони мають почати випускати свою продукцію під іншими назвами.

Під перейменування підпадають “шампанське” і “коньяк”. Такиз змін вимагає Франція, бо ці терміни походять від географічних назв її території провінції Шампань і міста Коньяк.Відповідно до законодавства ЄС ці назви зареєстровані за продукцією, що походить саме з цієї місцевості.

Так, “шампанське” може стати “ігристим вином”, а “коньяк” – “бренді”, або отримати інші назви.

- Українські винороби готові виконати всі вимоги, які передбачені в рамках Угоди про асоціацію, та перейти на нові найменування для своєї продукції після завершення перехідного періоду, - розповів висловив генеральний директор корпорації “Укрвинпром” Володимир Кучеренко.

Однак варто зауважити, що у випадку виноробів їм легше, оскільки термін “ігристе вино” вже довший час вживається як синонім до “шампанського”. У випадку ж перейменування на “коньяку” то альтернативна назва “бренді” часто асоціюється із напоями нижчої якості.

Нагадаємо, в Україні дорожчають тепличні огірки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Пенсии в Украине в 2019 году поднимут еще раз

С июня в Украине вырос прожиточный минимум, а вместе с ним и большинство пенсии....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Искусственный интеллект отслеживает потерянных собак по отпечаткам носа

Китайская программа AI-стартапа Megvii обучена распознавать собак по отпечаткам носа так же, как и людей по уникальным отпечаткам пальцев....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Киевские школьники вместо ученического билета будут пользоваться карточками

С нового учебного года столичные школьники на замену картонных ученических билетов должны получить умные электронные карты с чипами....

Загрузка...
Загрузка...