Gentlemen's Club - мережа стильних українських барбершопів

Сучасний світ вимагає від чоловіків відповідного зовнішнього вигляду та стилю життя. На щастя, існують перевірені часом орієнтири, на які варто рівнятись - це неперевершені, вишукані і водночас практичні чоловічі образи початку ХХ сторіччя. Саме тоді мужність ідеально поєднувалась з умінням доглядати за собою, стильно одягатись та, звісно, мати відповідні зачіски, галагнтні вуса та ошатні бороди. І допомагала чоловікам у цій нелегкій справі ціла індустрія барбершопів, яка часто бувала не тільки банальною перукарнею, але і клубом за інтересами, бібліотекою, а іноді й неопганим баром.

Барбершоп Gentlemen's Club

Відродити українским сучасним чоловікам старі-добрі європейські традиції допоможуть спеціалісти Gentlemen's Club. Це мережа барбершопів у Києві та ряді інших міст України, стилізована під заклади 20-их років минулого сторіччя, радо зустріне клієнтів, які розділяють уявлення професійних барберів про мужність та стиль.

На сайті мережі gentlemensclub.com.ua можна ознайомитись з переліком та фотографіями майстрів, які візьмуть на себе відповідальність за створення нового образу або ж підтримку вже обраного. Тут також розміщено прайс.

Так, Gentlemen's Club пропонує наступні послуги:

  • чоловіча стрижка
  • стрижка машинкою (до 3 мм)
  • стрижка машинкою (від 3 мм)
  • дитяча стрижка
  • стрижка бороди та вусів
  • королівське гоління
  • камуфлювання сивини

Барбершоп Gentlemen's Club

При цьому всі процеси відбувається з важливими нюансами, наприклад, з попереднім розпарюванням, та відповідно до кращих практик та технологій.

В мережі барбершопів Gentlemen's Club також можна придбати якісні та стильні засоби для догляду за шкірою, бородою та волоссям - лосьйони після гоління, бальзами, перукарський віск, мило та багато іншого. Можливе також придбання подарункового сертифікату, який стане чудовим презентом для чоловіка, який любить слідкувати за собою.

Gentlemen's Club представлений у Києві чотирма барбершопами за адресами вул. Хрещатик, 1/2, вул. Паньківська, 12 вул. Івана Мазепи, 12 та пр-т. Оболонський, 26.

Мережа також поширюється на Вінницю, Львів, Івано-Франківськ, Ірпінь, Луцьк і Рівне, а нещодавно новий барбершоп Gentlemen's Club було відкрито на одному з найкращих українських курортів - Буковелі. Цього року новими клієнтами закладів стали 250 тис. чоловіків. Така популярність та довіра красномовно свідчить про незмінну якість послуг Gentlemen's Club.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Киевляне могут бесплатно проверить основные показатели здоровья

Жители Киева имеют возможность проверить уровень сахара и холестерина в крови, индекс массы тела, измерить артериальное давление и пройти различные тесты на налич....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевлянке доставили еду из фаст-фуда с червяками

В Киеве девушка заказала куриные ножки от сети KFC через службу доставки Glovo....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Загрузка...
Загрузка...