Киянам повернули більше 4 мільйонів гривень за неякісні послуги з утримання будинків

Найбільше коштів керуючи компанії повернули за полив дворів, клумб та газонів, прибирання сходових клітин, обслуговування систем диспетчеризації.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

у розрахунковому місяці (вересень 2018 року) керуючі компанії з обслуговування житлового фонду за ненадані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій провели перерахунки на користь споживачів на загальну суму 4,2 млн грн.

Основними підставами для проведення перерахунків стали ненадання послуг, із прибирання прибудинкової території (518 451 грн), із прибирання сходових клітин (675 506 грн), із технічного обслуговування ліфтів (512 714 грн), із обслуговування систем диспетчеризації (351 094 грн), із технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення (114 104 грн), із поливу дворів, клумб та газонів (1 914 263 грн), із освітлення МЗК (6 658 грн), із енергопостачання ліфтів (99 765 грн).

Зокрема, у Деснянському районі у 536 будинках, що обслуговуються комунальними ЖЕД (за період із травня до вересня 2018 року), повернуто понад 978 тис. грн за ненадані послуги поливу дворів, клумб та газонів.

Також значну суму за ненадані послуги з поливу дворів, клумб та газонів повернуто у Святошинському районі – понад 523 тис. грн, у Шевченківському районі – понад 210 тис. грн.

Найбільший перерахунок із прибирання сходових клітин за вересень 2018 року здійснено у Дарницькому районі – понад 261 тис. грн.

Нагадаємо, у столичному транспорті запустили електронний квиток.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Лише 32 секунди знадобилося злочинцю аби поцупити роботу Сальвадора Далі

З галереї в Сан-Франциско вкрали картину Сальвадора Далі вартістю у 20 тис $....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В РГК рассказали, сколько нужно вложить в газораспределительную систему Укранины

Для оптимизации системы до нынешних объемов потребления газа по расчетам Региональной газовой компании необходимо вкладывать 10 млрд гривен ежегодно в течение 5-7 ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Загрузка...
Загрузка...